V pohárovém finále dvoubranková porážka, Baník Albrechtice – SK Horní Suchá 0:2

Ve středu 8. května se po roce opět konalo na Městském stadioně v Karviné Ráji finále okresního poháru OFS Karviná, kdy ve finále se opět představil náš tým a opět vyzval jako minulý rok mužstvo Horní Suché. Baníkovci se momentálně potýkají s velkou marodkou a do finálového utkání šli značně oslabení, hlavně vinou zranění, když trenér Milan Procházka postrádal k tomuto utkání více než šest hráčů základní sestavy, a tak dostali od začátků utkání v základní sestavě příležitosti dva dorostenci Petr Šlampiak (premiérový start), Matěj Cyž a v průběhu utkání dostal příležitost další dorostenec Václav Miczka (premiérový start). Finálová odveta za minulý rok Baníku nevyšla a Horní Suché ve finále díky dvěma gólům ve druhém poločase zvítězila výsledkem 0:2. Baník podal sympatický výkon i v hodně oslabené sestavě a byl vyrovnaným soupeřem, vytvořil si i nějaké šance, ale bohužel je nevyužil. Za to Horní Suchá ano, na začátku druhého poločasu po individuální chybě a v závěru utkání již do otevřené obrany pojistila své vítězství okresního poháru OFS Karviná. Tímto Horní Suché gratulujeme a děkujeme opět za skvělý společný zážitek. Poděkování patří také OFS Karviná a MFK Karviná.

FK Baník Albrechtice – SK Horní Suchá 0:2 (0:0)

Branky: 51. Pryszcz Damian, 90. Pastušek Dominik, ŽK: Vagner Lukáš – 69. Ryt Stanislav, 90. Pastušek Dominik, Rozhodčí: Gańczarczyk Tomáš – Lojek Jakub, Bolec Jakub (Novák Dominik), Delegát utkání FAČR: Skoč Rostislav, Počet diváků: 985

FK Baník Albrechtice: Gradek (46. Křístek) – Šlampiak P., Zielonka, Vagner, Přeček – Cyž M. (64. Volný), Žyla M., Cileček, Rusnok (78. Miczka) – Porembski, Kociolek Jan. Trenér: Procházka Milan

SK Horní Suchá: Kux – Kvapil, Pietrasz (76. Hudec), Urbaník, Rychtařík – , Pastušek, Stuchlík (69. Štromp P.), Vojtek (81. Lukáš), Ryt (76. Kijonka) – Witosz, Pryszcz (81. Přichystal). Trenér: Hančin Ondrej ml.

Další soutěžní utkání v jarní části čeká na Baníkovce v neděli 12. května, kdy se představí na domácí půdě, kdy za soupeře bude Baníkovcům tým TJ Bystřice. Toto utkání 21. kola 1.A třídy skupiny B má výkop v 17:00 hodin. Přijďte naše hráče podpořit!