Velmi nepovedený vstup do jarní části, Spartak Jablunkov – Baník Albrechtice 1:0

K prvnímu zápasu jarní části sezóny zajíždĕli naší hráči A mužstva do dalekého Jablunkova. Utkání se na velmi hrbolatém terénu naším hráčům hrubě nevyvedlo a díky nešťastné jediné brance v utkání domácího hráče Vitalii Nebola z 52. minuty odjeli Baníkovci po špatném výkonu s prázdnou. O nápravu nepovedeného úvodního utkání budou mít Baníkovci o Velikonočním víkendu v okresním derby s Horní Suchou, kdy naše hráče nebude čekat vůbec jednoduchý zápas a pro úspěch budou muset utkání přistoupit rapidně jinak než to bylo v Jablunkově.

1.FK Spartak Jablunkov – FK Baník Albrechtice 1:0 (0:0)

Branky: 52. Nebola Vitalii, ŽK: 55. Chrascina Filip, 90. Kajfosz Ondřej, Rozhodčí: Matula Sebastián – Machala Petr, Šištík Petr, Počet diváků: 110

1.FK Spartak Jablunkov: Pindor – Kajfosz, Skupien, Hupka, Nieslanik A. – Nebola (59. Byrtus), Karch (69. Bocek), Cienciala J., Klus D., – Szmek R., Chrascina (89. Czudek). Trenér: Hudzieczek Petr

FK Baník Albrechtice: Gradek – Masopust, Mik, Přeček, Vagner – Žyla D. (59. Porembski), Žyla M., Cileček, Jašek (81. Cieslawski), Izaiáš – Kociolek Jan (59. Zielonka). Trenér: Procházka Milan

Další soutěžní utkání v jarní části čeká na Baníkovce o Velikonočním víkendu, a to proti Horní Suché, kdy půjde v okresním derby o první jarní domácí mistrovské utkání. Výkop je v neděli 31. března v 15:30 hodin. Přijďte naše hráče podpořit!