V generálce proti Záblatí vítězně výsledkem 3:1

Baník v sobotu 16. března odehrál poslední přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Baníkovci se opět představili na domácí přírodní trávě, kde jim byl za soupeře tým z 1.B třídy skupiny B – FK Slovan Záblatí. Poslední utkání v přípravě Baník zvládl a zvítězil výsledkem 3:1, když poločasové skóre bylo 2:1. Za Baník se prosadila postupně trojice David Cileček, Jakub Kociolek a Patrik Mik.

FK Baník Albrechtice – FK Slovan Záblatí 3:1 (2:1)

Branky Baníku: Cileček David, Kociolek Jakub, Mik Patrik

Komentář asistenta trenéra Roberta Taussiga: „V sobotní generálce na soutěž jsme přivítali silného soupeře ze Záblatí. Účastník 1.B třídy hrající na špici. Velmi dobrý kondičně i technický vybavený tým. Hra se nám nedařila, přesto jsme se dostali do několika vyložených šanci, které jsme trestuhodně promarnili. Po chybě hostujícího gólmana jsme se však ujali vedení. Soupeř pak měl několik šancí, trefil i břevno. Taky jsme se nevyvarovali trestuhodně chyby a soupeř vyrovnal. Avšak v zápětí jsme si vedení vzali na svou stranu. Do druhé půle jsme třikrát střídali. Hra malinko upadla, ale šanci jsme měli opět dostatek. Až dobře zahraný roh a gól nás uklidnil. S předvedenou hrou nejsme moc spokojení. Avšak jedno pozitivum se našlo. Z pěti rohu jsme tři zahráli hodně dobře, kdy gól visel na vlásku.“

V dalším utkání již Baníkovci vstoupí do jarní část čtrnáctým kolem v neděli 24. března, kdy se od 15:00 hodin představí na hřišti mužstva 1.FK Spartak Jablunkov.