Další prověrka v sobotu s polským týmem LKS Victoria Haźlach

Svěřenci Milana Procházky se pilně připravují na start odvetné jarní části 1.A třídy skupiny B a v sobotu je čeká další přípravné utkání v zimní přípravě, a to v pořadí již čtvrté. V sobotu 24. února se na umělé trávě v Orlové střetnou v rámci posledního utkání zimního turnaje O pohár Starostky města Orlové s polským týmem LKS Victoria Haźlach. Utkání má výkop v 13 hodin.

V sobotu na umělé trávě v Orlové čeká Baníkovce čtvrtý přípravný duel v rámci zimního turnaje O pohár Starostky města Orlové v zimní přípravě. Albrechtičtí se na úvod přípravy v sobotu 27. ledna na umělé trávě v Orlové střetli s týmem hrající Krajský přebor – TJ Dolní Datyně. V prvním utkání v přípravě prohrál náš Baník výsledkem 1:5. Ve druhém utkání v rámci zimní přípravy 3. února čekal Baník soupeř z kategorie nejtěžších, a to třetí tým Moravskoslezského krajského přeboru, a to domácí pořadatel zimního turnaje – FK Slavia Orlová, se kterým Baníkovci prohráli výsledkem 0:5. Ve třetím utkání v sobotu 10. února se utkal Baník s týmem FK Darkovičky, hrající 1.A třídu skupiny A. V tomto souboji dvou mužstev 1.A třídy zvítězil Baník výsledkem 5:4. O víkendu 17. února z důvodu nemoci měli Baníkovci zápas s dorostem 1.FC Poruba odložený, a jelikož se nedokázal najít náhradní termín, tak byl kontumován ve prospěch dorostenců Poruby výsledkem 0:3. Ve čtvrtém a zároveň posledním utkání v zimní turnaji v Orlové sehrají Baníkovci proti polskému LKS Victoria Haźlach.

Pojďme k soupeři. Pro tým LKS Victoria Haźlach půjde o pátý přípravný duel v zimní přípravě. V prvním přípravném utkání v zimní přípravě se polský tým v prvním kole zimního turnaje utkal s týmem FK Darkovičky. Výsledek byl 2:6 ve prospěch polského soupeře. Ve druhém utkání tým LKS Victoria Haźlach porazil dorost 1.FC Poruba výsledkem 3:2. Třetím soupeřem v zimním turnaji byl pro polského protivníka mužstvo domácí Orlové. V utkání bylo úspěšné domácí mužstvo výsledkem 3:1 a v posledním dosavadním utkání v rámci zimního turnaje polský tým LKS Victoria Haźlach prohrál s týmem TJ Havířov-Dolní Datyně výsledkem 3:5.

Pro oba týmy půjde o první vzájemný duel. Oba týmy v kategorii mužstva mužů se doposud proti sobě vzájemně nestřetla.Co se týče umístění v aktuálně probíhající sezoně, tak Baníkovci po podzimní části 1. A třídy skupiny B okupují čtvrtou příčku se ziskem čtyřiadvaceti body. Soupeř LKS Victoria Haźlach nastupuje v soutěži ve své zemi v Okresní třídě skupina IV (5. liga) , kde se po podzimní části nachází na desáté příčce s devatenácti body.

Přípravné utkání v rámci zimního turnaje O pohár starostky města Orlové LKS Victoria Haźlach – FK Baník Albrechtice startuje v sobotu 24. února od 13:00 hodin na umělé trávě v Orlové. Přijeďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na jarní část!