Naše mládežnické týmy opět letos čeká soustředění

Čas soustředění nastal. Naše mládežnické týmy se budou postupně rozjíždět na fotbalová soustředění, kde budou zdokonalovat své dovednosti a určitě si užijí spoustu mimofotbalové zábavy. Krom starších žáků a školičky (předpřipravka), ti se budou připravovat výhradně v domácích podmínkách, pojedou na soustředění kategorie dorostu, mladších žáků, starší a mladší přípravky. Dorostenecký tým absolvuje soustředění v Horní Bečvě v ubytovacím středisku Retaso. Další mládežnické týmy, a to mladší žáci, starší a mladší přípravka budou absolvovat soustředění v penzionu Zátiší v Komorní Lhotce.

Ve čtvrtek 22. února na své soustředění pojedou mladší žáci společně se starší a mladší přípravkou. U mladších kategorií jde na soustředění hlavně o stmelení kolektivu dětí a také rodičů, kteří se rovněž soustředění účastní. Je to taková odměna pro všechny zúčastněné za celý fotbalový rok. Jejich domov na toto období bude penzion Zátiší v Komorní Lhotce. Soustředění ukončí mladší žáci, starší a mladší přípravka v neděli 25. února po obědě.

Ve středu 28. února do neděle 3. března zajíždí na své kondiční soustředění tým dorostenců. U dorostenců jde už hlavně o fyzickou přípravu. Dorostenci se budou připravovat v Horní Bečvě v ubytovacím středisku Retaso.

Jako první se k soustředění krátce vyjádřil trenér mladších žáků Adam Valošek. „Tento týden nás čeká tradiční soustředění v Komorní Lhotce. Většina tréninků na soustředění bude probíhat v hale plus máme v plánu nějaké posilování a jedno dopoledne turistiku. V neděli nás čeká přípravné utkání v hale s místním týmem ze Smilovic. Vzhledem k herní přípravě to sice není úplně ideální, tam by se nám hodilo spíše větší hřiště s umělou trávou, ale smysl soustředění je i v budování vztahu v rámci kolektivu.“

K soustředění se vyjádřil i trenér mladší přípravky Radím Smiga. „Čeká nás již tradiční čtyřdenní soustředění v Komorní Lhotce. Teambuildingová akce, která začátkem roku nesmí chybět. Naplánováno máme několik tréninkových jednotek. Nebude chybět ani přípravná utkání v nedalekých Smilovicích proti mužstvu z Třince. Doufáme, že si všichni užijeme spousty zábavy.“

Přejeme všem ať si ze soustředění přivezou ty nejkrásnější zážitky, vzpomínky a ať se vše obejde bez jakéhokoliv úrazu.