Nový generální sekretář FAČR Martin Procházka se oficiálně ujal funkce

Předseda FAČR Petr Fousek uvedl v pondělí odpoledne do funkce nového generálního sekretáře Martina Procházku. Před zaměstnanci asociace zároveň ještě jednou poděkoval Michalu Valtrovi, který funkci vykonával v uplynulých dvou a půl letech.Předseda FAČR i výkonný výbor na začátku roku vyhověli žádosti Michala Valtra o uvolnění z funkce. Odcházející generální sekretář na setkání se zaměstnanci poděkoval za spolupráci a popřál hodně štěstí svému nástupci.

„Generální sekretář je z podstaty své funkce pravou rukou předsedy. Chci proto Michalu Valtrovi poděkovat za všechno dobré, co pro FAČR v uplynulých více než dvou letech vykonal. Zároveň chci vyjádřit maximální podporu novému generálnímu sekretáři, kterého výkonný výbor jmenoval jednomyslně. Sám jsem tuto funkci v minulosti vykonával, takže vím, že je velkou výhodou, že Martin Procházka přichází jako člověk zevnitř asociace, který dobře zná všechny procesy i zaměstnance,“ uvedl předseda FAČR Petr Fousek.

Martin Procházka stručně představil svou vizi, s jakou chce funkci generálního sekretáře vykonávat.

„Jsem přesvědčený, že navážeme na to, co se povedlo, a asociaci budeme dále posouvat kupředu. Sekretariát FAČR je jeden tým, a to povede k úspěchu. Chci, aby FAČR byla moderní a pružná asociace, která bude používat nejnovější trendy,“ poznamenal Martin Procházka.

Celý článek čtěte ZDE.