Zimní příprava pokračuje: V sobotu proti Darkovičkám

Zimní příprava Baníku pokračuje. V sobotu 10. února čeká na svěřence Milana Procházky další zápas – v pořadí již třetí. V sobotu dopoledne se na umělé trávě v Orlové střetnou v rámci zimního turnaje O pohár Starostky města Orlové s týmem hrající 1.A třídu skupiny A – FK Darkovičky. Utkání má výkop v 9 hodin.

V sobotu na umělé trávě v Orlové čeká Baníkovce třetí přípravný duel v rámci zimního turnaje O pohár Starostky města Orlové v zimní přípravě. Albrechtičtí se na úvod přípravy v sobotu 27. ledna na umělé trávě v Orlové střetli s týmem hrající Krajský přebor – TJ Dolní Datyně. V prvním utkání v přípravě prohrál náš Baník výsledkem 1:5. Ve druhém utkání v rámci zimní přípravy 3. února čekal Baník soupeř z kategorie nejtěžších, a to třetí tým Moravskoslezského krajského přeboru, a to domácí pořadatel zimního turnaje – FK Slavia Orlová, se kterým Baníkovci prohráli výsledkem 0:5. Tentokrát, a to ve třetím utkání v přípravě narazí Baníkovci na druhý tým tabulky z 1.A třídy skupiny A Moravskoslezského kraje.

Pojďme k soupeři. Pro tým FK Darkovičky půjde také o třetí přípravný duel v zimní přípravě. V prvním přípravném utkání v zimní přípravě se tým pod vedením zkušeného trenéra Marcela Meleckého utkal v prvním kole zimního turnaje v s polským soupeřem LKS Victoria Haźlach. Výsledek byl 2:6 ve prospěch polského soupeře. Ve druhém utkání tým Darkoviček uhrál remízu 2:2 s týmem TJ Havířov – Dolní Datyně.

Pro oba týmy půjde o první vzájemný duel. Oba týmy v kategorii mužstva mužů se doposud proti sobě vzájemně nestřetla.

Co se týče umístění v aktuálně probíhající sezoně, tak Baníkovci po podzimní části 1. A třídy skupiny B okupují čtvrtou příčku se ziskem čtyřiadvaceti body. Soupeř FK Darkovičky nastupuje v soutěži v 1.A třídě skupiny A, kde se po podzimní části nachází na výborné druhé příčce se ziskem třiceti bodů.

Přípravné utkání v rámci zimního turnaje O pohár starostky města Orlové FK Darkovičky – FK Baník Albrechtice startuje v sobotu 10. února od 9:00 hodin na umělé trávě v Orlové. Přijeďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na jarní část!