Druhý zápas v novém roce, v Orlové s domácí Slavií

Druhým přípravným duelem pokračuje zimní dřina. Po soupeři z Krajského přeboru přichází jako druhý na řadu v rámci zimního turnaje O pohár Starostky města Orlové soupeř opět z Moravskoslezského krajského přeboru. V sobotu 3. února se představí Baník na umělé trávě v Orlové, kde od 9 hodin vyzve domácí tým FK Slavia Orlová.

V sobotu na umělé trávě v Orlové čeká Baníkovce druhý přípravný duel v rámci zimního turnaje O pohár Starostky města Orlové v zimní přípravě. Albrechtičtí se na úvod přípravy v sobotu 27. ledna na umělé trávě v Orlové střetli s týmem hrající Krajský přebor – TJ Dolní Datyně. A v prvním utkání v přípravě prohrál náš Baník výsledkem 1:5. Tentokrát je čeká třetí tým Moravskoslezského krajského přeboru, a to domácí pořadatel zimního turnaje – FK Slavia Orlová.

Pro Baník, jak již bylo zmíněno to bude druhé přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Pro domácí tým půjde také o druhý přípravný duel v zimní přípravě. V prvním přípravném utkání v zimní přípravě se domácí Slavie utkala v prvním kole zimního turnaje v úterý 30. ledna s devatenáctkou 1.FC Poruba. Výsledek byl 3:5 ve prospěch domácí Orlové.

Naposledy se oba týmy střetli 4. října 2020 v 1.A třídě v sezóně 2020/2021, kdy se zrodil v Albrechticích výsledek 1:2 pro Orlovou. Odveta v jarní části se díky covid pandemií nehrála.

Co se týče umístění v aktuálně probíhající sezoně, tak Baníkovci po podzimní části 1. A třídy skupiny B okupují čtvrtou příčku se ziskem čtyřiadvaceti body. Soupeř FK Slavia Orlová je v Moravskoslezském krajském přeboru po podzimní části je na třetí příčce se ziskem jednatřiceti bodů.

Přípravné utkání v rámci zimního turnaje O pohár starostky města Orlové FK Slavia Orlová – FK Baník Albrechtice startuje v sobotu 3. února od 9:00 hodin na umělé trávě v Orlové. Přijeďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na jarní část!.