Starší přípravka na druhém kole zimní ligy na prvním místě

V sobotu 21. ledna starší přípravka odehrála druhé kolo zimní ligy OFS Karviná. Po vyhraném prvním kole jsi starší přípravka odvezla domů první místo i z druhého kola. Gratulujeme!

Vydařené druhé kolo zimní ligy zhodnotil jeden z trenérů starší přípravky Radek Uryga. „V sobotu jsme s klukama odehráli druhého kolo zimní ligy. Po vyhraném prvním kole jsme byli tak trošku ,,favoriti“, ale samozřejmě jsme nechtěli nic podcenit. A jak je zvykem, každý zápas nebo turnaj je jiný. Po prvních dvou zápasech jsme na tom moc dobře nebyli a se skóre 3:4 jsme šli do posledních dvou zápasů. Kluky se nám podařilo do posledních dvou zápasů na motivovat a dobře naladit, a za to nám bylo odměnou celkové skóre 13:5 a tím i první místo ve druhém kole zimní ligy, když jsme o jeden gól porazili Český Těšín a zaslouženě postupujeme do finálového turnaje. Velká pochvala patří klukům, že to nevzdali a makali až do poslední sekundy. Děkujeme také všem za podporu. Vidíme se na finálovém turnaji.“