Volno pomalu končí, A-tým vstoupí v pondělí do přípravy

Zimní přestávka končí a už v pondělí 8. ledna vstoupí A-tým Baníku do zimní přípravy prvním tréninkem.

Baník čeká v zimní přípravě 2024 celkem sedm přípravných zápasů a plus ještě jedno utkání v rámci okresního poháru, které však ještě nebylo oficiálně potvrzeno. V domácím prostředí se představí Baníkovci jen jednou, a to v tom posledním z nich, v generálce na jarní část, kdy přivítají účastníka 1.B třídy skupiny B a tradičního soupeře v přípravných zápasů – FK Slovan Záblatí.

První utkání v rámci zimní přípravy přijde na řadu 4. února. Na umělé trávě v Orlové se představí Baník v rámci zimního turnaje proti soupeři TJ Havířov – Dolní Datyně, kde se postupně utká ještě – s domácí Slavii Orlová, s týmem FK Darkovičky, s dorostem 1.FC Poruba a na závěr turnaje s polským týmem LKS Victoria Haźlach. Poté již čeká 2. března mimo zimní turnaj náš A tým na umělé trávě souboj s Lokomotivu Petrovice a zimní přípravu svěřenci trenéra Milana Procházky uzavřou, jak již bylo zmíněno domácím soubojem v generálce se Záblatí.

Přehled zimní přípravy:

Pondělí 8.1. Začátek zimní přípravy

Sobota 27.1. TJ Havířov-Dolní Datyně – Baník Albrechtice (11:00, UT Orlová)

Sobota 3.2. FK Slavia Orlová – Baník Albrechtice (9:00, UT Orlová)

Sobota 10.2. FK Darkovičky – Baník Albrechtice (9:00, UT Orlová)

Sobota 17.2. 1.FC Poruba dorost – Baník Albrechtice (13:00, UT Orlová)

Sobota 24.2. LKS Victoria Haźlach – Baník Albrechtice (13:00, UT Orlová)

Sobota 2.3. TS Lokomotiva Petrovice – Baník Albrechtice (14:00, UT Horní Suchá)

Sobota 16.3. Baník Albrechtice – FK Slovan Záblatí (10:30, Albrechtice)

Pozn. Dny a časy zápasů se mohou změnit. O všech případných změnách budeme samozřejmě ihned informovat.