DOROST: STATISTIKY PODZIMNÍ ČÁSTI

Už ve čtvrtek 4. ledna zahájí zimní přípravu dorostenci albrechtického Baníku. Je tedy nejvyšší čas se ještě podívat na některé statistické údaje z podzimní části. Sedm hráčů zasáhlo do všech duelů, a to Robin Kantor, Ondřej Himlar, Radek Cyž, Matěj Cyž, Václav Miczka, Filip Míček a Samuel Luňák. Celkem do hry zasáhlo dvaadvacet hráčů včetně dvou gólmanů. Nejvíce gólů nastřílel Matěj Cyž, který se prosadil devětkrát.

Za úplnou podzimní části jsme se zaměřili tedy na statistiky po devíti odehraných kolech. Hned sedmice fotbalistů Robin Kantor, Ondřej Himlar, Radek Cyž, Matěj Cyž, Václav Miczka, Filip Míček, Samuel Luňák zasáhli do každého utkání. Uvádíme jen počet odehraných utkání, jelikož v kategorii dorostenců se střída hokejovým způsobem, takže počet odehraných minut by nebyl přesný.

Střelecky se nejvíc dařilo z devíti trefami kapitánovi mužstva, kterým je Matěj Cyž. Za nejlepším střelec skončil s pěti zásahy Samuel Luňák. O jeden zásah méně si pak připsal Daniel Hawlasek. Nejvíc žlutých karet posbíral Ondřej Himlar, a to celkem pět. Červenou kartu neviděli svěřenci Martina Míčka a Marka Chmiela ani jednu.

Mezi třemi tyčemi se objevili dva gólmani. Jednička Robin Kantor chyběl z devíti utkání jen jednou, nenastoupil jen do utkání s týmem Záblatí, kde ho vystřídal Daniel Juchno.

Počet odehraných zápasů (celkem 9)

9 – Robin Kantor, Ondřej Himlar, Radek Cyž, Matěj Cyž, Václav Miczka, Filip Míček, Samuel Luňák, 8 – Marek Drozdzik, Daniel Hawlasek, Matěj Hegedüs, František Daniel Chobot, 7 – Hruška Vít, Nickolas Fülöp, 6 – Knybel Jakub, Kunčický Martin, 5 – Petr Šlampiak, 4 – Daniel Mrowiec, Daniel Juchno, 3 – Jakub Gruszkowski, Jan Kübl, Samuel Skotnica, Ondřej Mihalco

Góly (celkem 28)

9 – Matěj Cyž, 5 – Samuel Luňák, 4 – Daniel Hawlasek, 2 – Ondřej Himlar, Jakub Gruszkowski, 1 – Filip Míček, Robin Kantor, Václav Miczka, Petr Šlampiak, Marek Drozdzik, Nickolas Fülöp