Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Více uvnitř článků.

TS Lokomotiva Petrovice – FK Baník Albrechtice „B“ (Starší žáci) 3:5 (1:2)

V neděli 29. října sehrálo další soutěžní utkání B mužstvo starších žáků, a to na půdě soupeře TS Lokomotiva Petrovice. Z toho utkání B tým starších žáků bere tři body za výsledek 3:5, když poločasový stav byl 1:2.

Sestava Baníku: Göralík Štěpán – Janeček Samuel, Kovář Šimon, Culinka Ondřej, Skotnica Jan, Piskorz Filip, Mrajca Adam, Kempný Filip, Brachaczek Tomáš, Zahatlan Adam, Zuczek Petr, Poledník Samuel. Trenéři: Culinka Miroslav

Hodnocení trenérů: „Dnešní přeložené utkání s Lokomotivou Petrovice jsme začali vlažně, kdy soupeř měl v prvním poločasu asi tři šance z 3 – 4 metrů, které neproměnil. My jsme v podstatě proměnili téměř vše, i když jsme v zápasu hráli častěji s míčem. Lokomotiva měla tři rychlé kluky v předu a ti nám zatápěli, uměli hezky zakombinovat. Mnoho šancí dnes pochytal v bráně Štěpán. Zlomový byl v druhém poločasu gól Tomáše Brachaczka na 3:3 a od té chvíle jsme se hnali dopředu. Především dnes velmi aktivní Adam Mrajca, který nechytatelnou střelou vymetl šibenici a dvěma samostatnými úniky poté ještě útočil na hattrick. Musím dnes pochválit všechny kluky, i ty z mladších. Dobrá práce!“

.

FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 10:9

Včera ve čtvrtek 26. října sehrálo mužstvo starší přípravky poslední podzimní soutěžní utkání, kdy se naši mladí fotbalisté představili na hřišti mužstva FK Český Těšín.

Hodnocení trenérů: „Dneska jsme odehráli poslední zápas podzimu, a to na hřišti soupeře z Českého Těšína. I přes pomalejší začátek a hodně nepřesnosti skončil první poločas v náš prospěch. Ve druhém poločase i přes dostatek šanci kluky bohužel zradilo zakončení. Soupeř začal hrát více do těla a doslova nás přetlačil, jak herně, tak výsledkově a zápas otočil ve svůj prospěch, který nakonec o gól vyhrál.“