Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – SK Jiskra Rýmařov 0:6 (0:2)

V sobotu 21. října sehráli starší a mladší žáci další mistrovské utkání v Krajském přeboru, kdy se tentokrát představili naši žáci na domácím hřišti proti mužstvu SK Jiskra Rýmařov. A s tímto soupeřem nedokázal ani jeden žákovský tým bodovat. Starší žáci prohráli výsledkem 0:6 a mladší žáci výsledkem 1:9.

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Mrózek Jakub, Bigas Filip, Poledník Samuel, Kunčický Lukáš, Lanča Jonáš, Kempný Filip, Šplíchal Patrik, Brachaczek Tomáš, Culinka Jakub, Křižan Matěj. Střídali: Melecký Václav, Zahatlan Adam, Reli Jakub, Zuczek Petr. Trenéři: Pál David a Culinka Miroslav

Hodnocení trenérů: „Dnes není třeba nic moc kritizovat. Nedaří se, kluci sami ví, kde udělali něco špatně. Samozřejmě vstup do zápasu, špatné zpracování obránce a hned na začátku 0:1. Stane se, ale je to způsobeno nastavením, s jakým jdeme do zápasu. Soupeř přidal druhou branku a najednou za stavu 0:2 zjistíme, že se s Rýmařovem dá hrát. Zbytek poločasu už v žádném případě nebyl jednoznačný. V druhém poločasu uměli kluci z Rýmařova využít několikrát naší nepozornosti, jednoduše míč přenesli za obranu a z náběhu přidali další branky. Dnes jsme si vytvořili méně příležitostí ke skórování než v předešlém zápasu, ale byly i hezké momenty. Nelze říct, že by to kluci zabalili. Je třeba zůstat týmem, chyby dělá každý. Stále se učíme, rosteme a věříme, že se zase bude dařit. My, dospělí, děkujeme za vaši vytrvalost a snahu!“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – SK Jiskra Rýmařov 1:9 (0:4)

Branka Baníku: Valošek Oliver

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Baroš Max, Culinka Ondřej, Kania David, Martínek Vojtěch, Murtezi Adrian, Hermannová Klára, Valošek Oliver, Šebestík Benjamin, Olszar Ondřej , Sladký Marek, Wojtyna Vojtěch. Trenéři: Valošek Adam a Valošek Dan

Hodnocení trenérů: „Čekal nás dlouhý výlet na hřiště vedoucího týmu soutěže z Bruntálu. Tým, který zatím neprohrál a v soutěži nastřílel během devíti zápasu přes 100 branek. Z naší strany bylo pozitivní, že jsme se soupeře nezalekli, kluci podali velmi bojový výkon a odměnou nám byly dvě vstřelené branky. Náročný zápas a cenná zkušenost pro náš další rozvoj.“

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – FK Těrlicko 2022 18:0

Včera ve čtvrtek 19. října sehrálo mužstvo starší přípravky poslední domácí podzimní soutěžní utkání, kdy se naši mladí fotbalisté střetli s týmem FK Těrlicko 2022.

Hodnocení trenérů: „Dnes jsme v posledním domácím utkání podzimu přivítaly kluky z FK Těrlicko 2022. Klukům jsme řekli ať nic nepodcení a hrajou svojí hru až do konce zápasu, což se také povedlo. Viděli jsme dnes hodně hezkých akcí. Bojovnosti z obou stran a hodně vstřelených gólů z kopaček našich hráčů. Dnes nám akorát hodně odskakoval míč od nohy a trápily jsme se při převzetí míče. Pochvalu jinak zaslouží všichni kluci. Poděkování také všem, kteří nás dnes při špatném počasí přišli podpořit. Těšíme se v posledním zápase podzimu v Českém Těšíně příští čtvrtek.“

MSK Orlová bílí – FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 9:11

Včera v pondělí 23. října sehrálo předposlední soutěžní utkání v podzimní části v sezóně na půdě soupeře mužstvo mladší přípravky, kdy se naši mladí fotbalisté představili na hřišti MSK Orlová – bílí.

Hodnocení trenérů: „Dnes jsme odehráli nejlepší zápas podzimní části. Ve vyrovnané bitvě kluci předváděli jednu parádu za druhou. Celkově nastříleli 11 gólu. Pochvalu zaslouží úplně všichni.“

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – FK Těrlicko 16:8

Dnes v úterý 24. října sehrálo poslední soutěžní utkání v podzimní části v sezóně mužstvo mladší přípravky, kdy se naši mladí fotbalisté představili na domácí půdě proti mužstvu FK Těrlicko.

Hodnocení trenérů: „Poslední zápas podzimní části. Přijeli kamarádi z Těrlicka. Pro některé naše kluky se jednalo o jeden z prvních startů vůbec a nevedli si vůbec špatně. K vidění bylo zase plno přihrávek, kliček, soubojů, ale hlavně hodně gólu. Pochvala pro všechny.“