Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Více uvnitř článků.

SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Dorost) 1:2 (0:1)

V neděli 8. října sehráli dorostenci Baníku na půdě soupeře další soutěžní utkání, kdy je čekal souboj s předposledním týmem tabulky, a to s týmem SK Dětmarovice. Náš dorost utkání s předposledním týmem tabulky i díky velkému množství zahozených šanci, hlavně ve druhém poločase v pohodě zvládl a opět si tak připsal do soutěžní tabulky další tři body, čímž si díky ztrátě soupeřů upevnil druhé místo v tabulce.

Branky Baníku: Cyž Matěj, Gruszkowski Jakub

Sestava Baníku: Kantor Robin – Miczka Václav, Himlar Ondřej, Cyž Radek, Hegedüs Matěj – Chobot Daniel František, Drozdzik Marek, Míček Filip, Gruszkowski Jakub – Luňák Samuel, Hawlasek Daniel. Střídali: Cyž Matěj, Hruška Vít, Kunčický Martin, Knybel Jakub, Juchno Daniel. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Hodnocení trenérů: „Dnes jsme odehráli utkání na hřišti Dětmarovic. Bohužel teď nehrajeme úplně kompletní, především co se týče zdravotního stavu. Čekali jsme co soupeř asi tak bude hrát. Nakopavané míče, s ničím se nemazlil. Utkání jsme měli pod kontrolou od začátku, snažili se kombinovat, ale šancí bylo pramálo. Přesto se nám povedlo do poločasu skórovat a neinkasovat. Ve druhé půli jsme chtěli zápas brzy rozhodnout, ale spalujeme šance. Soupeř neměl skoro nic, tak to vypadalo na klidný konec utkání. Zahazujeme i ty nejvyloženější tutovky. Přesto domácí z ojedinělé střely z dálky skórovali. To nás mrzí, mohli jsme mít třetí nulu v řadě. Tři body bereme a pojistili jsme si druhý flek v tabulce.“

.

MFK Bruntál – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 12:2 (7:0)

V sobotu 7. října sehráli starší a mladší žáci další mistrovské utkání v Krajském přeboru, kdy se tentokrát představili naši žáci na hřišti dalšího silného soupeře, a to na hřišti Bruntálu. V Bruntále nedokázal ani jeden žákovský tým bodovat. Starší žáci prohráli výsledkem 12:2 a mladší žáci výsledkem 10:2.

Branky Baníku: Mrajca Adam 2

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Šplíchal Patrik, Melecký Václav, Křižan Matěj, Mrózek Jakub, Kočemba Daniel, Mattausch Vojtěch, Bigas Filip, Jokiel Jakub, Kempný Filip. Střídali: Culinka Jakub, Reli Jakub, Zahatlan Adam, Zuczek Petr. Trenéři: Pál David a Culinka Miroslav

Hodnocení trenérů: „Utkání s námi začal Bruntál jako vítr, odfouknutým míčem do naší brány na zadní tyč, přímo z rohu. Soupeř byl mnohem lepší v kombinaci a především pohybu, což potvrdil během prvního poločasu, kdy odskočil o několik branek. Kluci se ale nepoložili a v druhém poločasu se po pár vlnkách naše hra zlepšila. Jak Jony, tak Dan měli v bráně spoustu práce a taky dobrých zákroků. Obě branky vstřelil Adam Mrajca z trestných kopů, kterým ale předcházely hezké akce. Branku měl po nádherné akci na noze i Filip Bigas, ale v dobré pozici přestřelil. Za druhý poločas můžeme kluky určitě pochválit, zlepšili pohyb, snažili se zrychlit hru a přechod do útoku byl mnohem nebezpečnější. V utkání si nezaviněně hráč Bruntálu zlomil klíční kost. Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení.“

.

MFK Bruntál – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 10:2 (7:1)

Branky Baníku: Olszar Ondřej, Sladký Marek

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Šebestík Benjamin, Valošek Tobiáš, Sladký Marek, Olszar Ondřej, Nalevajka Vojtěch, Murtezi Adrian, Martínek Vojtěch, Kovář Šimon, Kania David, Hermannová Klára, Wojtyna Vojtěch. Trenéři: Valošek Adam a Valošek Dan

Hodnocení trenérů: „Čekal nás dlouhý výlet na hřiště vedoucího týmu soutěže z Bruntálu. Tým, který zatím neprohrál a v soutěži nastřílel během devíti zápasu přes 100 branek. Z naší strany bylo pozitivní, že jsme se soupeře nezalekli, kluci podali velmi bojový výkon a odměnou nám byly dvě vstřelené branky. Náročný zápas a cenná zkušenost pro náš další rozvoj.“

.

SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice „B“ (Starší žáci) 5:0 (5:0)

V neděli 8. října sehrálo další soutěžní utkání B mužstvo starších žáků, a to na půdě soupeře z Dětmarovic. Z toho utkání B tým starších žáků odešel poražen výsledkem 5:0, když konečný výsledek se zrodil již po prvním poločase, který byl 5:0.

Sestava Baníku: Göralík Štěpán – Janeček Samuel, Kovář Šimon, Sladký Marek, Nalewajka Marek, Olszar Ondřej, Bigas Filip, Kempný Filip, Murtezi Adrian, Kočemba Daniel, Reli Jakub, Kunčický Lukáš, Lanča Jonáš. Trenéři: Culinka Miroslav

Hodnocení trenérů: „Straší žáci B dnes předvedli hezké momenty a měli jsme především ve druhém poločasu míč na noze mnohem více, než Dětmarovičtí, dokonce několik šancí na změnu skóre. Velmi děkuji klukům za to, jak se postavili za nového člena týmu, brankáře Štěpána, který s fotbalem teprve začíná. A že i přes jeho pocit zmaru, kdy mu prostě zápas nevyšel a pustil nějaké branky, ho podpořili. ,,Opravdu Vám všem děkuji!“Jen tak se to nevidí a myslím, že právě tyto momenty nás dělají silnými. Musím poděkovat také všem rodičům, kteří na tyto zápasy kluky doprovází a musí sledovat prohry. Ale na druhou stranu si myslím, že musí být s výkonem svých dětí spokojeni. Dnes není nikdo koho bych zmínil, protože kluci sami ví, že dnes nebyl slabý článek a všichni vydali maximum. To jsme si také po zápase řekli.“

.

FK Gascontrol Havířov – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 9:6

Dnes v úterý 3. října sehrálo další soutěžní utkání v sezóně na půdě soupeře mužstvo starší přípravky, kdy se naši mladí fotbalisté představili na hřišti mužstva FK Gascontrol Havířov.

Hodnocení trenérů: „Dneska jsme odehráli zápas v Havířově proti Gascontrolu. Jak už to u nás bývá , tak měli jsme krásný nástup a po pěkných akci, které jsme proměnili v krásné góly jsem se dostali do vedení, které jsme bohužel opět naši nekoncentrovanosti neudrželi. Ve druhém poločase už jsme bohužel nebyly tak produktivní a góly nám tam nepadaly, i když šanci jsme měly dostatek a nakonec jsme prohráli 9:6.

.

FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 1:18

Včera ve čtvrtek 12. října sehrálo další soutěžní utkání v sezóně na půdě soupeře mužstvo starší přípravky, kdy se naši mladí fotbalisté představili na hřišti mužstva FK Těrlicko.

Hodnocení trenérů: „Dneska jsme zavítali do nedalekého Těrlicka a odehráli jsme skvělý zápas. Hned od prvních minut bylo vidět, že dneska budou mit kluci navrch, a to se taky potvrdilo. Hned po prvních povedených akcích se kluci uklidnili a pár jich proměnili v gól. Zápas tak převzali do své režie a soupeře k ničemu nepustili. Kluky chci taky pochválit, že po rychlém vedení nic nepodcenili a pořád chtěli hrát fotbal a hlavně zodpovědně bránili a soupeři povolili pouze jeden gól a zaslouženě vyhráli.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – FK Gascontrol Havířov 12:15

Včera v pondělí 9. října sehrálo další soutěžní utkání v sezóně na domácí půdě mužstvo mladší přípravky, kdy se naši mladí fotbalisté střetli s týmem FK Gascontrol Havířov.

.

Slovan Horní Žukov – FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 12:27

Včera ve středu 11. října sehrálo další soutěžní utkání v sezóně na půdě soupeře mužstvo mladší přípravky, kdy se naši mladí fotbalisté představili na hřišti v Horním Žukově.

Hodnocení trenérů: „Další zápas jsme odehráli na půdĕ Horního Žukova. Kluci podali další chvalitebný výkon. S chutí nám ukázali, že je fotbal baví. Krásné přihrávky, kličky a spousta branek jsou toho důkazem.“