Otočka a zasloužené vítězství z hřiště nováčka, Petřvald u Karviné – Baník Albrechtice 1:4

Albrechtičtí zvládli další venkovní utkání, byť v něm prohrávali a museli dotahovat jednobrankovou ztrátu. Výhru zajistili svými góly Ondřej Přeček, David Cileček a Tomáš Izaiáš, který se prosadil dvakrát. Svěřenci Milana Procházky navíc po třech zápasech inkasovali a počtvrté za sebou dokázali bodovat. Z hřiště nováčka z Petřvaldu u Karviné tak Baníkovci berou zaslouženě tři body.

TJ Petřvald u Karviné – FK Baník Albrechtice 1:4 (1:2)

Branky: 6. Marek Filip – 49. a 89. Izaiáš Tomáš, 21. Přeček Ondřej, 30. Cileček David, Bez ŽKRozhodčí: Hrdina Lukáš – Seidler René, Sýkora Pavel, Počet diváků: 100

TJ Pwtřvald u Karviné: Janča – Knor, Krpec, Marek, Budina (46. Stavař) – Barčák (82. Goldbricht), Bílý, Sztymon, Uher – Sobek M. (89. Schack), Kostka (69. Zajíček). Trenér: Dian Radomír

FK Baník Albrechtice: Křístek (11. Gradek) – Žyla D., Kociolek Jakub, Uher, Přeček – Hruška (85. Porembski), Žyla M., Šimák (82. Vagner), Rusnok – Cileček, Izaiáš. Trenér: Procházka Milan

Komentář asistenta trenéra Roberta Taussiga: „V sobotním utkání jsme zavítali na hřiště nováčka do Petřvaldu na Hepo. Stále nás trápí nemoci a zranění. Nevstoupili jsme do utkání dobře. Hned v úvodu jsme po ztrátě míče pustili domácí do rychlého brejků a ten domácí využili ke vstřelení gólů. Pak přišla další pohroma ve zranění brankáře Křistka a střídání. Pak jsme přebrali iniciativu a šli za vyrovnáním. Po centru do šestnácky se k doražce dostal sváteční střelec Přeček a vyrovnal. Po dalším rozehraném rohu se ke střele dostal Martin Žyla a dorážkou jeho střely nás Cileček dostal do vedení. Dokonce poločasu jsme měli ještě několik šancí a nevyužili jsme ani tři brejky dva na jednoho. Druhý poločas jsme opět začali aktivně a podařilo se nám hned v úvodu vstřelit třetí branku Izim. Domácí se snažili vstřelit branku a zkorigovat výsledek, avšak měli jen pár závarů. My opět zahazovali spousty šancí! V poslední minutě jednu z mnoha svých šancí nakonec Tomáš Izaiáš proměnil a vstřelil svůj druhý gól v zápase a korunoval svůj dobrý výkon. V utkání jsme zaslouženě zvítězili. Výsledek mohl být mnohem vyšší, kdyby jsme aspoň 50% z šancí proměnili.“