Na úvod přípravy s novými tvářemi těsná porážka, Baník Albrechtice – FK Těrlicko 2022 1:2

V prvním přípravném utkání v rámci letní přípravy se naši hráči představili na domácím hřišti s nováčkem 1.B třídy, a to FK Těrlicko 2022. V první střetnutí letní přípravy naši hráči pod novým trenérem těsně prohráli výsledkem 1:2, i když měli více gólových možnosti. Výsledek však v této fázi a ve zkoušení nových hráčů nic neřeší.

FK Baník Albrechtice – FK Těrlicko 2022 1:2 (0:2)

Branka Baníku: Zielonka Petr

Komentář asistenta trenéra Roberta Taussiga: „Dnešní první přátelak po letní dovolené jsme odehráli v úmorném vedru s nováčkem 1.B třídy pod bystrým okem nového trenéra s 5 novými hráči v sestavě. Soupeř v první půli proměnil dvě své možnosti na rozdíl od nás, kdy jsme 4 gólové příležitosti zahodili. Kombinace se dařila, ale hra byla pořád do plných. Druhý poločas soupeř už hrál jen brejky a my stále do plných. S několika šanci se nám podařilo vstřelit jen jeden gól. Nevydařená premiéra sezóny.“