Už v sobotu! Jubilejní 50. ročník Štítu Albrechtic

Už se to blíží! Dne 24. června opět proběhne v tradičným termínu Setkání měst a obcí se společným názvem Albrechtice – ŠTÍT ALBRECHTIC, je za dveřmi. A bude to již jubilejní padesátý ročník, který pořádá zakladatel tohoto Štítu Albrechtic – Velké Albrechtice.

Na 50. ročník Štítu Albrechtic je sraz v 7.00 hodin na fotbalovém hřišti v Albrechticích. Následuje v 7.30 hodin slavnostní zahájení jubilejního 50. ročníku Štítu Albrechtic. Soutěžit budou fotbalisté (hřiště ve Velkých Albrechticích), hasiči (hřiště u Hasičů ve Velkých Albrechticích) i myslivci ve střelbě (střelnice Stará Bělá).

Fotbalový turnaj začne od 8.00 hodin. V 18.30 hodin je na progranu finálové utkání Štítu. Ihned po skončení finále je na programu vyhlášeni výsledků a poté je na programu kulturně společenská akce na fotbalovém hřišti ve Velkých Albrechticích.

Na 50. ročníku Štítu Albrechtic Vás čeká opět perfektně připravený program. Sportovní setkání obcí s názvem Albrechtice se tedy sejde již po padesáté, a tak Vás tímto Zveme na tuto velkou událost ve Velkých Albrechticích.

Přinášíme Vám rozlosování 50. ročníku Štítu Albrechtic

Rozdělení fotbalových týmů Albrechtice do skupin a rozpis jednotlivých utkání ve skupinách:

Zápasy o umístění:

17:30 zápas o 3. místo na hřišti ve Velkých Albrechticích

18:30 finálový zápas o putovní pohár Štítu na hřišti ve Velkých Albrechticích