Starší přípravka zakončila zimní ligu na pátém místě

Starší přípravka se v neděli 26. února zúčastnila finále halové zimní ligy OFS Karviná ve sportovní hale v Orlové. Mladí Baníkovci odehráli celkem pět utkání. Zimní halovou ligu naše starší přípravka zakončila na pátém místě.

„Naši hráči se zúčastnili finále zimní ligy halového turnaje v Orlové , kde odehráli celkem pět utkání s kvalitními soupeři. V každém utkání bylo možné vidět spoustu pohledných soubojů a akci. Naši hráči si vytvořili spoustu šancí, které však ne vždy dokázali proměnit v góly, a to se také odrazilo na celkovém umístění v turnaji, kdy jsme obsadili páté misto. Nicméně, svým výkonem kluci předvedli, že v jarní části soutěže se můžeme těšit na pohledný fotbal,“ zhodnotili nedělní finále zimní ligy OFS Karviná trenéři starší přípravky Baníku.