Na úvod přípravy vítězně, FC Vratimov – Baník Albrechtice 2:7

V prvním přípravném utkání v rámci zimní přípravy se naši hráči dnes představili na hřišti účastníka krajského přeboru z Vratimova. V první střetnutí zimní přípravy si naši hráči s chutí zastříleli a domácí Vratimov porazili zaslouženě vysokým výsledkem 2:7, když poločasový stav byl 1:3.

FC Vratimov – FK Baník Albrechtice 2:7 (1:3)

Branky Baníku: Chumchal Antonín 4, Cileček David, Izaiáš Tomáš, Žyla Marcin

Komentář trenéra: „V mrazivém počasí se silným soupeřem jsme nastoupili s 3 novými tvářemi. Soupeř byl fyzický silný, fotbalově vyspělý. My jsme se prosadili svými přednostmi a 100% proměňování šanci. Góly byly zbytečné, po našich chybách. Podali jsme zodpovědný, poctivý, bojovný výkon. Zápas měl vysokou úroveň. Vyzdvihl bych střeleckou formu Tondy Chumchala. Po takovém výkonu lze hráčům jen zatleskat a poděkovat.“

Další přípravné utkání v rámci zimní přípravy sehrají Baníkovci v sobotu 11. února 2023 tentokrát na umělé trávě Městského stadionu v Karviné, a to s domácím týmem – MFK Karviná U18. Utkání má výkop ve 13 hodin.