První zápas přípravy dorostenců! V sobotu se představí dorost v Havířově

Po necelém měsíci, kdy se připravovali dorostenci v domácích podmínkách na umělé trávě převážně kondičně, vyběhnou svěřenci trenérského dua Martin Míček a Marek Chmiel konečně také k zápasu. V sobotu dopoledne se představí na umělé trávě v Havířově – Prostřední Suché proti domácímu týmů MFK Havířov U17. Výkop je naplánován na 12:00 hodin.

Oba týmy se potkaly v přípravném utkání již před půl rokem v letní přípravě, kdy v Havířově zvítězil albrechtický tým nad domácí divizní sedmnáctkou výsledkem 2:3, kdy dorost Baník předvedl v tomto střetnutí velmi dobrý kolektivní výkon. O všechny tři góly mladých Baníkovců se postaral Robin Kantor.

Přípravné utkání MFK Havířov U17 – FK Baník Albrechtice začne v areálu Městského fotbalového stadionu Havířov na umělé trávě v sobotu 4. února ve 12:00 hodin. Přijeďte podpořit naše mladé dorostence!