Áčko zná svůj jarní hrací plán, na úvod do Jablunkova

Fotbalová asociace České republiky společně s Moravskoslezským fotbalovým svazem zveřejnila podrobný plán jarních odvet 1. A třídy skupiny B. Albrechtičtí zahájí pouť jarní části v sobotu 25. března od 15:00 hodin venkovním utkáním proti domácímu Jablunkovu. Den domácích duelů se nemění – neděle.

Sedm domácích duelů v neděli v odpoledním čase (z toho dva po sobě) podle termínové listiny a šest utkání na půdě soupeřů. To je výčet z rozpisu jarní části 1. A třídy skupiny B. Svěřence nového trenéra Roberta Taussiga čeká zajímavé jaro, ve kterém se budou chtít určitě posunout z 10. místa směrem nahoru.

V prvním jarním kole albrechtičtí zajíždějí na půdu Jablunkova 25. března od 15.00 hodin. Poté se Baníkovci představí na domácí půdě v neděli 2. dubna od 15.30 hodin, když se střetnou doma s Lokomotivou Petrovice.

Nejzajímavější utkání jarní části uvidí diváci určitě v 18. kole, kdy se Baník utká ve velmi prestižním derby doma se Stonavou. Toto střetnutí je na programu 16. dubna. Poté následuje taky zajímavé střetnutí na domácí půdě, a to s Horní Suchou, které se odehraje 23. dubna.

Mezi střetnutí, která se odehrají na domácím hřišti, lze zařadit ještě duel s týmem Starého Města (7. května), s týmem Dobratic (21. května), s týmem Raškovic (4. června) a poté úplně poslední domácí utkání s týmem Libhoště (18. června). Dá se tedy říct, že na jaře uvidí albrechtický stadion atraktivní soupeře.

Co se týče utkání na venkovních hřištích. První je na programu, jak již bylo zmíněno 25. března na hřišti Jablunkova. Následující venkovní utkání je 8. dubna na hřišti Tiché. Na konci dubna je na programu utkání na hřišti Lučiny a 13. května absolvuji Baníkovci utkání na hřišti poslední Čeladné. Poslední dvě utkání na hřištích soupeřů, a to v Bystřicí a ve Smilovicích.

Kompletní los FK Baník Albrechtice „A“ – jarní část 2023

• sobota 25. března: 1. FK Spartak Jablunkov – Baník Albrechtice (15.00, Jablunkov)
  • neděle 2 dubna: Baník Albrechtice – TS Lokomotiva Petrovice (15.30, Albrechtice)
  • sobota 8. dubna: SK Tichá – Baník Albrechtice (15.30, Tichá)