Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Dorost měl opět volno. Starší žáci a mladší žáci hráli v Kozlovicích. B tým mladších žáků odehrál své utkání na hřišti MFK Havířov B tým. Starší přípravka se představila v Horním Žukově. Mladší přípravka na hřišti Stonavy. Více uvnitř článků.

FC Kozlovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 4:5 (4:2)

V sobotu 8. října sehráli starší a mladší žáci další mistrovské utkání, a to v pořadí již sedmé. Tentokrát na hřišti mužstva FC Kozlovice. Oba naše týmy opět získaly plný počet šesti bodů. Starší žáci po vítězství výsledkem 4:5, když prohrávali v utkání 4:1. Mladší žáci zase tři body po zaslouženém vítězství výsledkem 1:6.

Branky: 11., 13. a 23. Krpec Přemysl, 18. Pustka Pavel – 5., 61. a 66. Roudenský Samuel, 35. Cyž Radek, 56. Rzyman Adam, ŽK: 24. Vlček Tomáš, Rozhodčí: Ritter Jakub, Počet diváků: 29

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Jokiel Jakub, Hruška Vít, Melecký Václav, Pawlas Tobiáš, Šplíchal Patrik, Fülöp Nickolas, Roudenský Samuel, Rzyman Adam, Cyž Radek, Culinka Jakub, Bigas Filip, Brachaczek Tomáš, Križan Matěj, Mrajca Adam, Chobot Gabriel František. Trenéři: Šplíchal Pavel, Roudenský Roman a Melecký Jaromír

Trenéři: „Už od první minuty zápasu jsme vletěli na domácí borce a vedli od 5. minuty 0:1. Po té jsme se nechali, ale uspat soupeřovou hrou, kdy jim jejich taktika nakopávaných míčů za naše obránce vycházela a rázem jsme prohrávali 1:4 naše obrana nereagovala. Do poločasu jsme si vytvořili šance i penaltu, kterou jsme opět neproměnili (už po 4 v řadě). A podařilo se nám snížit na 2:4 a šlo se do šaten. Kdo čekal v šatně rachot, tak se mýlil, nechali jsme samotné kluky říct, co je špatně a vysvětlili si, jak to napravit. Do druheho poločasu nastoupil jiný tým, který soupeře přehrával a dokázal zápas otočit na neuveřitelných 4:5. Nutno pochválit gólmana Dana Kočembu za chycenou penaltu a dalši hattrick Sama Roudenského, ale i celý tým, který ve druhém poločase hrál velmi dobře.“

.

FC Kozlovice – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 1:6 (1:2)

Branky: 17. Krpec Maxim – 29. A 51. Mattausch Vojtěch, 20. Jokiel Jakub, 35. Olszar Ondřej, 36. Kočemba Daniel, 45. Mrózek Jakub, Rozhodčí: Ritter Jakub, Počet diváků: 44

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Lanča Jonáš, Brachaczek Tomáš, Šebestík Benjamin, Kempný Filip, Mrózek Jakub, Mattausch Vojtěch, Skotnica Jan, Zahatlan Adam, Olszar Ondřej, Culinka Ondřej, Kočemba Daniel, Jokiel Jakub. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „Dnes jsem se utkali s týmem z Kozlovic. Vlažný začátek utkání a inkasována branka nás nakopla. Někteří mi na začátku přišli, že ani nechtějí být na hřišti. To se naštěstí v druhém poločasu změnilo. Opět se nám dařily náběhy z rohu nakrátko, Kozlovičtí měli problém reagovat. Není to ale věc, co bychom nacvičovali. Je to přirozenost všech hráčů, že si jdou pro míč a chtějí tvořit. Výborně jsme presovali obranu soupeře a brankář Kozlovic měl velmi těžkou rozehrávku. Dnes výborný Olszar, Lanča, Mrózek. Hodně týmu pomohli svým pohybem a bojovností. Neustále se zlepšující Zahatlan. Speciálně bych chtěl dnes poděkovat Mattauschovi! Klička na stoperovi, chyba a obdržený gól. Ani ne za minutu, dělá na stejném postu další kličky, znovu a znovu. Podařilo se nám v týmu probudit odvahu a sebevědomí. Je to již několikátý zápas, kdy nejsme na hřišti ničím svázaní a myslím, že je to pro všechny dobrá zpráva. Za dnešní lásku k fotbalu, samozřejmě, pochvala pro všechny. Děkujeme.“

.

MFK Havířov „B“ – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci „B“) 13:0 (5:0)

V neděli 9. října sehrálo další mistrovské utkání v sezóně B mužstvo mladších žáků, a to v pořadí již osmé, kdy náš tým zajížděl k vzájemnému střetnutí na hřiště MFK Havířov, kde se utkal s místním B týmem. V tomto utkání naší mladí hráči podlehli svému soupeři výsledkem 13:0 a podruhé v sezóně prohráli a vyšli bodově naprázdno.

Branky: 24., 65. a 67. Nanár Jan, 12., 26. a 68. Chrostek Tobiáš, 42. a 64. Suchý Tomáš, 8. Dluhoš Daniel, 15. Vudarčík Vojtěch, 53. Novotný Ondřej z pok. lopu, 55. Černý Patrik, 63. Mlýnský Lukáš, Rozhodčí: Kostka Tomáš, Počet diváků: 52

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Bigas Filip, Gábor Adrian, Culinka Ondřej, Řuchovský Petr, Stachura Lukáš, Mika Samuel, Baroš Max, Wilczek David, Sladký Marek, Kunčický Patrik, Kunčický Lukáš, Olszar Ondřej. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „S Havířovem jsme dnes nezvládli především souboje. Ve všem nás pretlačili a zaslouženě vyhráli. Vzali jsme dnes do hry nového hráče, Samuela Miku, pro kterého to možná byl úplně první zápas v životě a bylo to znát. Ale na hřiště šel bez bázně a snad si to i trochu užil. Těžký začátek, ale bylo vidět, že jako jediný výsledek neřeší. Jonáš Lanča dnes zlikvidoval dalších x šancí, naopak my jsme si vypracovali pouze pár. Kluci musí mít stále na paměti, že když bráníme, tak nemůže záloha stát na polovině a jiné detaily. I když prohráváme a nebaví nás to. Myslím, že kluci uhráli svůj standard, který na soupeře nestačil. V takových zápasech musíte mít prostě něco navíc, a to jsme dnes neměli. Děkujeme všem.“

.

Slovan Horní Žukov – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 8:6

Ve čtvrtek 6. října sehrála starší přípravka další mistrovské utkání, a to na hřišti mužstva Slovan Horní Žukov. A v tomto utkání starší přípravka prohrála výsledkem 8:6.

Branka Baníku: Wojtyna Vojtěch 4, Kania David, Žiga Patrik

Sestava Baníku: Nalewajka Marek – Hermann Matias, Hermannová Klára, Kania David, Kubl Jakub, Lacko Viktor, Martínek Vojtěch, Preisner Adrian, Wojtyna Vojtěch, Žiga Patrik, Camaj Damian. Trenéři: Kulhánek Ondřej, Valošek Dan a Hermann Martin

Trenéři: „Na velmi těžkém terénu naši hráči sehráli vyrovnaný bojovný výkon, ovšem naše hra je stále plná chyb a věcí, které nechceme dělat. Musíme stále pracovat a naučit se hrát i proti nakopávaným míčům.“

.

SK Stonava – FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 9:37

V pondělí 10. října sehrálo mužstvo mladší přípravky další mistrovské utkání, kdy vyhrála na hřišti mužstva SK Stonava vysokým výsledkem 37:9.

Branky Baníku: Warta Štěpán 8, Szász Hugo 7, Ličák Kryštof 7, Červenka Mikuláš 5, Wlosok Vojtěch 4, Křižan Alex 3, Šenkeřík Jaroslav 2, Ličák Štěpán

Sestava Baníku: Ličák Štěpán – Szász Hugo, Červenka Mikuláš, Dobrovodský Lukáš, Warta Štěpán, Šenkeřík Jaroslav, Křižan Alex, Ličák Kryštof, Wlosok Vojtěch. Trenéři: Smiga Radim a Ličák Michal

Trenéři: „Odehráli jsme další utkání, tentokráte v nedaleké Stonavě. V utkání opět kluci předváděli povedené akce a stříleli jeden gól za druhým. Radost pohledět. Branku si snad vstřelili všichni přítomní. Jen tak dále.“