Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Dorost se představil na hřišti lídra tabulky, a to v Petřvaldě u Karviné. Starší a mladší žáci zajížděli na hřiště Starého Města u Frýdku – Místku. B tým mladších žáků odehrál další utkání na hřišti mužstva SK Horní Suchá. Starší přípravka se představila v domácí souboji s MFK Havířov týmem bílá. Mladší přípravka měla své utkání přeložené. Více uvnitř článků.

TJ Petřvald u Karviné – FK Baník Albrechtice (Dorost) 6:0 (4:0)

V sobotu 24. září sehrálo další mistrovské utkání v sezóně mužstvo dorostenců, a to na hřišti lídra tabulky TJ Petřvald u Karviné. Utkání, které se odehrálo na hřišti Slavoje Petřvald, naši dorostenci prohráli výsledkem 6:0, když poločasový stav byl 4:0.

Branky: 3. A 5. Podhorný Daniel, 33. Stavař Viktor, 43. Kandráč Zdeněk, 50. Böhm Štěpán, 53. Sobek Martin, ŽK: 25. Mrowiec Daniel, Rozhodčí: Hanusek Radim, Počet diváků: 25

Sestava Baníku: Himlar Jiří – Himlar Ondřej, Cyž Radek, Kopel Ondřej, Kantor Robin – Drozdzik Marek, Cyž Matěj, Hegedüs Matěj, Mrowiec Daniel – Porembski Jan, Juchno Daniel. Střídali: Ferenc Tomáš, Hruška Vít. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Trenéři: „Utkání se mi dnes hodnotí těžce. Přijeli jsme k favoritovi soutěže bez 7 hráčů. I přesto jsem doufal ve větší bojovnost, a že budeme vyrovnanějším soupeřem. Domácí potvrdili svou roli, byli důraznější a u všeho rychlejší. Brzy vedli i dva góly a tím nám zlomili vaz. Někteří hráči si mysleli, že po vítězství ve Stonavě půjde vše samo. Musíme se rychle vrátit k naší bojovné hře. Není čas nějak truchlit, už ve středu nás čeká další venkovní těžký soupeř, a to Slovan Havířov.“

.

První SC Staré Město – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 0:3 (0:1)

V neděli 25. září sehráli starší a mladší žáci další mistrovské utkání, a to v pořadí již páté. Tentokrát na hřišti mužstva První SC Staré Město. Oba naše týmy opět získaly plný počet šesti bodů. Starší žáci po vítězství výsledkem 0:3. Mladší žáci zase tři body po zaslouženém vítězství výsledkem 2:4.

Branky: 35., 48. a 61. Roudenský Samuel, Rozhodčí: Jurygáček René, Počet diváků: 48

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Mattausch Vojtěch, Jokiel Jakub, Bigas Filip, Hruška Vít, Zahatlan Adam, Pawlas Tobiáš, Rzyman Adam, Roudenský Samuel, Cyž Radek, Melecký Václav. Střídali: Šplíchal Patrik, Kübl Jan. Trenéři: Šplíchal Pavel, Roudenský Roman a Melecký Jaromír

Trenéři: „Na velmi těžkém terénu se naši starší žáci poprali ne jen s počasím, ale i s početnou marodkou, kdy jsme měli jen dva náhradníky a v sestavě 5 hráčů ročníků 2010, čím bych jim chtěl poděkovat a u dvou gratulovat k premiérovému nástupu v kategorii starších žáků. Po prvních 10 minutách, kdy jsme se dostávali pod tlak, jsme postupně začali mít nad soupeřem navrch, hlavně technický a fyzický, a ve druhém poločase jsme jasně dominovali. Výsledek 0:3. Nutno říct, že už druhým hattrickem se prezentoval Samuel Roudenský. Po zápase se trenérský tým Šplíchal, Roudenský, Melecký shodl, že naše tři tréninky v týdnu jsou znát a hráčům děkujeme za přístup a píli v trénincích.“

.

První SC Staré Město – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 2:4 (0:4)

Branky: 33. Tureček Matěj, 36. Foldyna Lukáš – 11. Šebestík Benjamin, 24. Kepmný Filip, 27. Mattausch Vojtěch, 28. Olszar Ondřej, Rozhodčí: Jurygáček René, Počet diváků: 48

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Bigas Filip, Jokiel Jakub, Kempný Filip, Kočemba Daniel, Mattausch Vojtěch, Mrózek Jakub, Zahatlan Adam, Olszar Ondřej, Šebestík Benjamin, Řuchovský Petr, Culinka Ondřej. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „Čekal nás soupeř z horních pater tabulky. V prvním poločase jsme soupeře k ničemu nepustili. Po delší nemoci se nám vrátil Řuchovský, na kterém byla vidět fyzická indispozice, ale přece se v zápase neztratil. Za první poločas nebylo mnoho, co bychom mohli vytknout. To, co se stává již klasikou, je poločasová pauza a druhý poločas. Řekneme si, že je na čase to změnit a opět jdeme na hřiště s nosem nahoru, 0:4, pohoda. Opět se v hlavách hráčů neřeší výkon, ale výsledek. Což je škoda. Nadstandardní výkon předvedl Mattausch a v brance Stachura, který, jako by někdy ani nebyl brankářem. Protože se vše snaží uhrát a rozehrát nohou. Jestli chytí za zápas míč třikrát do ruky, je to mnoho. Děkujeme všem.“

.

SK Horní Suchá – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci „B“) 4:3 (3:1)

V neděli 25. září sehrálo páté mistrovské utkání v sezóně B mužstvo mladších žáků, kdy náš tým zajížděl k vzájemnému střetnutí na hřiště SK Horní Suchá. V tomto utkání naší mladí hráči těsně podlehli svému soupeři výsledkem 4:3 a poprvé v sezóně prohráli a vyšli bodově naprázdno.

Branky: 19. Slowiková Sofie, 20. Ryt Filip, 30. Bonczek Vít, 41. Bonczek Antonín – 13. a 58. Baroš Max, 48. Culinka Ondřej, Rozhodčí: Butora Robert, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Gábor Adrian, Kunčický Lukáš, Kunčický Patrik, Sladký Marek, Nalevajka Vojtěch, Zielina David, Valošek Oliver, Culinka Ondřej, Baroš Max, Mrózek Jakub. Trenéři: Culinka Miroslav a Valošek Adam

Trenéři: „Do Horní Suché jsme zavítali s deseti statečnými. Kluci se na hřišti rvali spíše sami se sebou, než se soupeřem. Ten byl nebezpečný pouze z dálky, a to mu stačilo. Tři třely – tři góly. Ale pozor, tím nechceme naznačit, že by soupeř neuměl pracovat s míčem. Nám se v koncovce vůbec nedařilo, a když už měl míč namířeno přímo do soupeřovy sítě, zasáhl včas náš útočník a branky jsme opět nedosáhli. Individuálně jsme opět neselhali, je hezké vidět, že kluci jdou stále kupředu a neberou trénink na lehkou váhu. Hezkým výkonem se dnes prezentovali nováčci, respektive navrátilci po dlouhé pauze – David Zielina a Lukáš Kunčičký. Byla škoda, že k zápasu nedorazil Marek Sladký. Údajně procestovali s maminkou celý Severomoravský region, no bohužel hřiště Horní Suché nenašli. Snad příště. Děkujeme všem.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MFK Havířov bílí 12:13

Ve čtvrtek sehrála starší přípravka další mistrovské utkání v nové sezóně, a to na domácí půdě, kdy se střetla s týmem MFK Havířov bílí. A v tomto výborném utkání si připsala těsnou prohru 12:13.

Branky Baníku: Culinka Ondřej 5, Wojtyna Vojtěch 4, Martínek Vojtěch, Križan Felix, Stebel Jan

Sestava Baníku: Valošek Eliáš – Křižan Felix, Martínek Vojtěch, Kübl Jakub, Hermannová Klára, Žiga Patrik, Hermann Matias, Stebel Jan, Valošek Tobiáš, Wojtyna Vojtěch, Camaj Damian, Culinka Ondřej. Trenéři: Kulhánek Ondřej, Valošek Dan a Hermann Martin

Trenéři: „Odehráli jsme zápas s týmem, který ještě neprohrál a myslím si, že kdo se přišel podívat, muselo se mu to líbit. První čtyři minuty jsem měl asi tři infarkty a hned jsme prohrávali 0:3, po „motivační řeči“ kluci a Klárka začali hrát, spadla z nich nervozita, přestali se bát a z požadovaných 120% hráli minimálně na 150%, takhle jsem je opravdu ještě neviděl hrát. Bojovnost, nasazení, krásné akce. Našim hráčům bych přál jen, aby ten zápas vyhráli, což určitě mohli, ale výsledek nemění nic na tom, že hráli famózně a pro nás jsou, vítězí.“