První tři body vezeme z Petrovic, Loko Petrovice – Baník Albrechtice 0:2

A mužstvo Baníku sehrálo v sobotu 20. srpna druhé mistrovské utkání v nové sezóně 1.A třídy skupiny B. Baník poprvé v nové sezóně zajížděl na hřiště soupeře, a to konkrétně na půdu mužstva TS Lokomotiva Petrovice. Tým, který ještě v minulé sezóně hrál Krajský přebor. Baník v tomto utkání zvítězil zaslouženým výsledkem 0:2, kdy obě branky padly již v prvním poločase. Úvodní branku v utkání a také vítěznou vstřelil ve 12. minutě dorostenec Jan Porembski, pro kterého to byla velmi vydařená premiéra v soutěžním utkání za A mužstvo. Druhou branku zaznamenal ve 44. minutě Antonín Chumchal. Baník si tak z hřiště Lokomotivy Petrovice odvezl domů zasloužené tři body za vítězství 0:2.

TS Lokomotiva Petrovice – FK Baník Albrechtice 0:2 (0:2)

Branky: 12. Porembski Jan, 44. Chumchal Antonín, ŽK: 63. Klus Jindřich, 75. Vagner Lukáš, Rozhodčí: Godfryd Jan – Tomai Martin, Ivanský Lumír, Počet diváků: 120

TS Lokomotiva Petrovice: Siuda – Kuljovský Jan ml., Zielonka (83. Václavík), Gatnar, Kučera (37. Makula) – Pavlát, Szotkowski (37. Hoffmann), Urban Jakub, Filipek Filip (57. Sikora), Ostáš – Jurčák. Trenér:Kuljovský Jan st.

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Kociolek Jakub, Čermák – Porembski (68. Cyž M.), Klus (68. Šiška), Žyla M. (81. Dorozlo), Vagner, Izaiáš (81. Kociolek Jan) – Chumchal. Trenér: Kohút Dušan