Nově vytvořený tým dorostenců odehrál první utkání

Skvělá zpráva! Náš fotbalový klub bude mít opět dorostenecký tým. V neděli 19. června odehrál první přípravný zápas nově vytvořený tým dorostenců, a to na hřišti soupeře z krajské soutěže – TJ Petřvald u Karviné. První zápas dorostenců Baníku skončil nerozhodným výsledkem 5:5.

TJ Petřvald u Karviné – FK Baník Albrechtice (Dorost) 5:5 (2:4)

Branky Baníku: Kantor Robin 2, Porembski Jan, Cyž Matěj, vlastní

Sestava Baníku: Bařak – Zwyrtek, Kopel, Hegedus, Mihalco – Cyž R., Cyž M., Porembski, Šlampiak, Luňák – Kantor. Na střídání byli připraveni: Mrowiec, Recman, Ferenc, Feber. Trenéři: Robert Príbela a Martin Míček

Trenéři: „Sehráli jsme první přátelské utkání nově založeného dorostu na půdě Petřvaldu u Karviné. Utkání skončilo 5:5, i když byl soupeř lepší, kluci bojovali a zjistili sami, že je na čem stavět a jdeme správnou cestou. Všem klukům patří obrovské DÍKY. Buďme rádi, že opět u nás uvidíme dorost.“