Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší a mladší žáci odehráli poslední mistrovské utkání v této sezoně, a to na hřišti Orlové. Více uvnitř článků.

FK Slavia Orlová – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 1:5 (1:2)

Branky: 16. Pecha Patrik – 5., 45. a 53. Kantor Robin, 29. Recman Václav, 47. Skotnica Samuel, Rozhodčí: Plonka Karel, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Hruška Vít – Kübl Jan, Skotnica Samuel, Melecký Václav, Kantor Robin, Daňhel Matyáš, Fülöp Nickolas, Drozdzik Marek, Mrowiec Daniel, Recman Václav, Zwyrtek Adam, Szturc Dominik, Cyž Radek, Jelen Adam. Trenéři: Smiga Radim a Míček Martin

Trenéři: „Poslední utkání sezóny. Poviné 3 body. Utkání se vyvíjelo přesnĕ jako dnešní počasí. Místy dĕšť, místy sluníčko. Až po 3. brance se naši kluci uklidnili a začali hrát dobrý fotbal s pohlednými akcemi a zaslouženĕ vyhráli. Zavĕrem bych chtĕl podĕkovat domací Orlové, za přeložení utkáni.“

.

FK Slavia Orlová – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 2:4 (2:3)

Branky: 11. Slavinský Dan, 21. Svatý Jan – 5. a 22. Mattausch Vojtěch, 17. Pawlas Tobiáš, 35. Dávid Tibor, Rozhodčí: Plonka Karel, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Bigas Filip, Mrózek Jakub, Kempný Filip, Polok Rafal,  Jokiel Jakub, Pawlas Tobiáš, Šplíchal Patrik, Dávid Tibor, Mattausch Vojtěch, Mrajca Adam, Križan Matěj, Melecký Václav, Zahatlan Adam, Culinka Jakub. Trenéři: Šplíchal Pavel, Krečmer Antonín a Roudenský Roman

Trenéři: „Po pěkném a vydařeném posledním zápase jsme obsadili konečné velmi pěkné 3. místo v krajské soutěži. Zápas v Orlové jsme začali velikým tlakem, kdy domácí jen ztěžka bránili vlastní šestnáctku. Ale vytěžili jsme jen vedení 1:0 po té se hra lehce srovnala, ale naší borci dokázali vydřít poslední důležité 3 body. Zejména „10“ Vojtěch Mattausch měl minimálně 10 gólových šanci, ze kterých proměnil jen 2, si zaslouží nálepku nejlepší hráč. Ale všichni MLŽ hráli na své maximum.“