Domácí rozlučka vítězná, Baník Albrechtice – SC Smilovice 3:0

A mužstvo mužů Baníku sehrálo v neděli 12. června další mistrovské utkání, a to 26. kolo, ve kterém naši hráči se doma střetli s týmem SC Smilovice. Pro Baníkovce to bylo poslední domácí mistrovské utkání aktuální sezóny, jelikož poslední mistrovské utkání odehraje Baník na hřišti Lučiny. Z posledního domácího mistrovského utkání Baník získal tři body za vítězství výsledkem 3:0, když poločasový stav byl 2:0. Za Baník se nejdříve prosadil Honza Hovůrka, poté Tomáš Izaiáš a vítězství Baníku potvrdil brankou ve druhém poločase Vojtěch Michejda. Baník se tak rozloučil s domácím prostředím vítězstvím a připsal si tři body.

FK Baník Albrechtice – SC Smilovice 3:0 (2:0)

Branky: 8. Hovůrka Jan, 10. Izaiáš Tomáš, 68. Michejda Vojtěch, Bez ŽK, Rozhodčí: Matula Sebastián – Podracký Pavel, Závodný Vít, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Gradek – Konczyna, Hovůrka, Přeček, Vagner (78. Vagner) – Žyla D. (72. Dorozlo), Kociolek Jakub, Golasowski, Izaiáš – Grabowski (46. Michejda), Chumchal. Trenér: Kohút Dušan

SC Smilovice: Gaszczyk – Kohut, Kroužek, Dytko, Žebrok (86. Máj) – Kisza, Borgosz, Opluštil, Bujok (72. Walach) – Cienciala, Przyczko. Trenér: Štvrtňa Jakub