Bude to těžký a bojovný zápas, říká před úvodním utkáním jara Jakub Kociolek

Už v sobotu na domácí půdě rozehrají svěřenci Dušana Kohúta proti těžkému soupeři z Dobratic jarní část soutěže, která bude čítat dohromady 12 duelů. S Jakubem Kociolkem jsme probrali zimní přípravu a prvního soupeře.

Jak hodnotíš průběh zimní přípravy a jaká byla z Tvého pohledu?

Hodnotím ji kladně. V přípravných zápasech se nám dařilo a stříleli mnoho branek, což se u nás jen tak nevidí. Snad to převedeme i do mistráků.

Z šesti přípravných zápasů jste všechny vyhráli a dařilo se vám i střílet góly. Vypadá to, že tým by měl být dopředu dobře připraven, co říkáš?

Přesně tak, a doufám, že nám to vydrží.

Směrem dozadu to také v posledních zápasech nevypadalo vůbec zle.

Dozadu už to bylo o něco horší, pár zbytečných chyb tam bylo, tak snad se tomu vyvarujeme v mistrácích.

Už tento víkend startuje jarní část. Jak moc se těšíš na mistrovské boje o body?

Všichni už se těšíme na ostrý zápas. Chtěli bychom určitě bodovat, ale jak známe Dobratice, tak to bude těžký a bojovný zápas. Tak snad se povede.

V sobotu před sebou máte ostrý domácí start proti Dobraticím. S jakým cílem půjdete do tohoto prvního mistrovského jarního utkání?

Snad se nám podaří zopakovat tu podzimní část.

S jakým cílem a ambicemi vstupuješ do jarní části ty?

Tak pomoct co nejvíce týmů, co to půjde. A párkrát vynervovat našeho brankáře (smích).

Na závěr. Nějaký vzkaz fanouškům?

Ať jsou pořád stejní jako doposud, jsou skvělí. Budeme je potřebovat.

Děkuji Ti za rozhovor a za celou redakci i fanoušky přeji, ať se Ti v dresu Baníku na jaře daří.

Taky děkuji.