Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší a mladší žáci odehráli domácí utkání proti Slovanu Havířov. Starší přípravka odehrála poslední podzimní mistrovské utkání, a to na hřišti Gascontrolui Havířov. Mladší přípravka odehrála nejdříve dohrávku prvního kola s týmem Horních Bludovic a poté odehrála také poslední podzimní mistrovské utkání, a to doma s týmem Těrlicka. Více uvnitř článků

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Slovan Havířov 2:3 (2:1)

Branky: 16. a 17. Kantor Robin – 21. a 38. Štětinský David, 66. Turek Maxim, ŽK: 63. Loga Jan, Rozhodčí: Chmiel Marek, Počet diváků: 40

Sestava Baníku: Hruška Vít – Daňhel Matyáš, Drozdzik Marek, Rzyman Adam, Fülöp Nickolas, Kantor Robin, Míček Filip, Culinka Jakub, Recman Václav, Valíček Štěpán, Cyž Radek, Grabowski Tomáš, Szturc Dominik, Kübl Jakub, Pawlas Adrian, Chobot Daniel František, Kunčický Marti. Trenéři: Smiga Radim a Míček Martin

Trenéři: „V desátém kole krajské soutěže starších žáků jsme přivítali na svém hřišti čtvrtý celek tabulky Slovan Havířov. Po úvodní čtvrthodině, jsme v rozmezí dvou minut dvakrát udeřili. Soupeři se povedlo do konce poločasu snížit na 2:1. Druhý poločas jsme měli často míč na svých kopačkách, ale opět jsme nezachytili brejk a Slovan utkání srovnal. Poté šla vidět na klucích touha utkání rozhodnout, tlačili jsme se k soupeřově bráně, ale rozhodla povedená střela z dálky Slovanu čtyři minuty před koncem. V závěru jsme mohli vyrovnat, ale super šanci v poslední minutě zlikvidoval soupeřův gólman. Prohráváme 2:3, není to dobré období, ale jako plus bereme už návrat některých dlouhodobě zraněných hráčů.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Slovan Havířov 8:2 (5:1)

Branky: 2., 26. a 27. Preisner Adam, 29. a 30. Roudenský Samuel, 40. a 53. Přívratská Miriam, 50. Řuchovský Petr – 21. Vašut Tobiáš, 43. Kramný Dominik, Rozhodčí: Chmiel Marek, Počet diváků: 40

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Bigas Filip, Mrózek Jakub, Jokiel Jakub, Mattausch Vojtěch, Řuchovský Petr, Preisner Adam, Šplíchal Patrik, Dávid Tibor, Roudenský Samuel, Mrajca Adam, Jelen Adam, Polok Rafal, Přívratská Miriam, Kočemba Daniel. Trenéři: Šplíchal Pavel, Krečmer Antonín a Roudenský Roman

Trenéři: „Po velmi dobrém výkonu našich kluků jsme přehráli soupeře z Havířova v zápase plných šancí a tyček 8:2. Gratulujeme naší dívce v útoku Miriam Přívratské ke vstřelení 2 gólů.“

.

FK Gascontrol Havířov – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) 6:8 (3:3)

Branky: 5. a 36. Krečmer Václav, 41. a 49. Brinziková Dorotka, 3. Novák Jindřich, 21. vlastní – 23., 52. a 63. Valošek Oliver, 10. a 11. Valošek Tobiáš, 32. a 53. Šebestík Benjamin, 56. Olszar Ondřej, Rozhodčí: Jurek Jakub, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Baroš Max, Kotas Jakub, Culinka Ondřej, Nalevajka Vojtěch, Sladký Marek, Olszar Ondřej, Šebestik Benjamin, Valošek Tobiáš, Valošek Oliver, Kania David. Trenéři: Culinka Miroslav, Valošek Adam a Vlček Jaroslav

Trenéři: „Počasí vyšlo na výbornou, a to klukům vyhovovalo. S týmem z Gascontrolu (s kterým se potkáváme vícekrát v roce, v rámci přípravy), jsme dnes hráli hezký fotbal, kdy jsme měli velkou převahu na míči. Přesto nás soupeř potrápil rychlými výpady, v předu má sílu a s míčem si rozumí. Na druhou stranu bylo hezké sledovat, že jsme se přestali bát dělat složitější kličky, začali jsme rychleji napadat. Starosti jsou stále jen se zpracováním, ale to se časem srovná, stejně jako kombinace. Kluky můžeme všechny pochválit. Bylo vidět, že se fotbalem bavili.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – FC Horní Bludovice 7:9 (3:4)

Branky: 4. a 57. Kübl Jakub, 9. Liolias Teodor, 19. Stebel Jan, 36. Hermann Matias, 44. Melecký Matyáš, 59. Žiga Patrik – 6., 24., 51., 54. a 58. Škulavík Matěj, 7. a 60. Kožačka David, 14. Němec Alexandr, 39. Orság Ondřej, Rozhodčí: Chmiel Marek, Počet diváků: 50

Sestava Baníku: Melecký Matyáš – Ličák Kryštof, Valošek Eliáš, Hermann Matias, Križan Felix, Žiga Patrik, Kübl Jakub, Stebel Jan. Trenéři: Ličák Michal, Valošek Daniel a Kulhánek Ondřej

Trenéři: „ Opět další vyrovnaný souboj odehráli naši kluci z mladší přípravky, tentokráte proti Horním Bludovicím. Kluci se snažili hrát, ale chybělo štěstíčko v zakončení a naopak si párkrát nechali utéct protihráče. Vstřelili jsme o dva góly méně jako soupeř, celkem padlo 16 gólů. “

.

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – FK Těrlicko 12:14 (4:6)

Branky: 5., 42., 55. a 58. Kübl Jakub, 24., 49. a 53. Liolias Teodor, 13. a 50. Žiga Patrik, 29. Valošek Eliáš, 33. Zahraj František Gabriel, 38. Melecký Matyáš – 4., 21., 28. a 52. Škrobánek Kryštof, 19., 36., 54. a 56. Trávníček Teodor, 40. a 47. Putek Ondřej, Rozhodčí: Chmiel Marek, Počet diváků: 50

Sestava Baníku: Melecký Matyáš – Zahraj František Gabriel, Ličák Kryštof, Kolarczyková Aneta, Liolias Teodor, Hermann Matias, Žiga Patrik, Valošek Eliáš, Kübl Jakub, Stebel Jan, Lacko Viktor. Trenéři: Ličák Michal, Valošek Daniel a Kulhánek Ondřej

Trenéři: „ Poslední ligový zápas odehrála naše mladší přípravka doma proti Těrlicku. Do zápasu nás jako kapitánka vedla při své ligové premiéře Anetka. Opět bylo k vidění spousta gólů, celkem 26, kliček a soubojů. Bohužel v posledním zápase jsme opět dali o dva góly méně jako soupeř, ale to není vůbec podstatné, důležité je to, že se děti pokouší dělat to, co po nich chceme.“