Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká opět domácí mistrovské utkání, kdy se doma střetne s týmem Libhoště. Starší a mladší žáky čeká domácí souboj s Těrlickem. Starší přípravka sehraje nejdříve venkovní soutěžní utkání na hřišti Těrlicka a poté v pátek domácí přípravné utkání s Hlubinou. Mladší přípravku čeká pondělní soutěžní zápas na hřišti Gascontrolu Havířov a poté úterní přípravné utkání s MFK Havířov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 19. září 15:30 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – FC Libhošť

Sobota 18. září 9:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FK Těrlicko

Sobota 18. září 10:45 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Těrlicko

Čtvrtek 16. září 16:00 (Těrlicko): FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)