Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká nejdříve v sobotu díky změně pořadatelství, kdy požádal soupeř další domácí těžké utkání, a to s Jistebníkem. Poté ve středu sehraje A tým Baníku 1. kolo Okresního poháru na hřišti Interu Petrovice. Starší a mladší žáky čeká venkovní utkání v Bohumíně. Mladší žáci pak ještě ve středu sehrají přípravné utkání doma s Karvinou. Starší přípravka sehraje nejdříve venkovní soutěžní utkání na hřišti MFK Havířov a poté ve středu domácí přípravné utkání s Gascontrolem Havířov. Mladší přípravku čeká pondělní soutěžní zápas doma s MFK Havířov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 11. září 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ ISMM Jistebník

Středa 15. září 16:30 (Petrovice u Karviné): TJ Internacionál Petrovice – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 11. září 10:00 (Bohumín): FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 11. září 11:45 (Bohumín): FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)