TJ Bystřice = první letní test Albrechtického Baníku

Albrechtičtí fotbalisté od pondělí 12. července trénují a chystají se na další soutěžní ročník v 1. A třídě skupiny B. Po pár tréninkových jednotkách je na programu středeční duel proti soupeři, který hraje stejnou soutěž – 1. A třídu skupiny B – TJ Bystřice. Začátek první přípravného utkání je v 17.30 hodin na hřišti v Albrechticích.

V pondělí 12. července začali svěřenci Dušana Kohúta letní přípravu před další sezonou a ve středu 21. července se utkají na domácím trávníku s účastníkem 1. A třídy skupiny B, celkem TJ Bystřice. Přijďte se tedy podívat na určitě zajímavé přípravné utkání.

Jak již bylo psáno výše, pro fotbalisty Baníku půjde o první přípravný zápas po zahájení letní přípravy. Ve středu 21. července se tedy Baník na domácí půdě střetne s týmem Bystřice.

Zápas začíná ve středu 21. července v 17.30 hodin na hřišti v Albrechticích. Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání  FK Baník Albrechtice – TJ Bystřice a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.