Baník zná plán letní přípravy

Baník zahájí letní přípravu v pondělí 12. července. Svěřenci trenéra Dušana Kohúta začnou přípravu na nový ročník 1.A třídy skupiny B druhé červencové pondělí. Během července a srpna bude na programu mj. 4 přípravná utkání.

Dva zápasy proti účastníkům 1.A třídy  (TJ Bystřice, TJ Slovan Ostrava), jeden proti účastníkovi 1.B třídy (SK Horní Suchá) a jeden přípravný zápas odehrají Baníkovci v rámci oslav 60 výročí založení klubu proti výběrů Bývalých hráčů Albrechtic. Tak bude vypadat letní přípravné období. Třikrát se Albrechtičtí představí na domácím trávníku. Bude to v zápasech s Bystřicí, Slovanem Ostrava a s výběrem Bývalých hráčů.

Generálku na první mistrovské utkání sehrají Baníkovci doma se Slovanem Ostrava. Druhý srpnový víkend už startuje nový ročník 1.A třídy skupiny B 2021/2022. Baník však podle všeho zahájí sezónu o něco později kvůli účastí na tradičním Štítu Albrechtic. Času tedy není mnoho…

Plán přípravných zápasů:

17.7. FK Baník Albrechtice – TJ Bystřice (Albrechtice, 17:30)

24.7. SK Horní Suchá – FK Baník Albrechtice (Horní Suchá, 10:00)

31.7. FK Baník Albrechtice – Bývalý hráči Albrechtic (Albrechtice, 16:00)

7.8. FK Baník Albrechtice – TJ Slovan Ostrava (Albrechtice, 17:30)

14.8. 48. ročník Štítu Albrechtic (Lesní Albrechtice)

Poznámka: Soupeři, časy a termíny se mohou změnit. O případných změnách budeme ihned informovat.