Mladší přípravka zakončila sezonu soubojem se Slovanem Havířov

Dnes 21. června mladší přípravka ukončila sezonu zápasem se Slovanem Havířov. Hráli všichni, bez vyjímek. I když zápas utla bouře, tým nám předvedl pohledný fotbal. Především starší kluci, kteří již míří do starší přípravky.

,,I když to nedělám často, musím vyzdvihnout držáka zápasu (smích). Byl to Honzík Stebel. Většinou takto malé děti po zásahu balonem do obličeje a tekoucí krvi, odcházejí ze zápasu. On se ale oklepal a po pár slzách, byl opět připraven pokračovat. Je vidět, že ho hra baví. A snad i ostatní děti,“ řekl trenér mladší přípravky Miroslav Culinka.

,,Děti udělaly kus práce, i přesto všechno, co nás tento rok potkalo. Musím smeknout. Trénink v mrazech, ve sněhu, dešti, vše venku. Taktéž trenérský tým se maximálně snažil. Ať už v tréninku ve skupinkách nebo konečně pohromadě. Na to, jakou jsme měli pauzu, musíme zhodnotit tuto sezónu, jako povedenou.“