FAČR přináší materiály k individuální přípravě

Společně s FAČR Vám přinášíme několik odkazů pro inspiraci.

V těchto dnech by vše pomalu směřovalo k jarní části sezóny. Bohužel, od začátku října 2020 musely všechny amatérské mužstva omezit tréninky a špatná epidemiologická situace pokračuje i nyní.

Společné setkání a společná příprava již všem týmům určitě moc chybí. V této době nezbývá nic jiného, než být trpěliví a zodpovědní. Pevně věříme, že se v brzké době vše k dobrému obrátí a my všichni se budeme moci bavit tím, co nás baví.

Do té doby si však musíme poradit sami. K tomu nám musí stačit i omezený prostor na cvičení, posilování, udržování kondice, ale i tak se dá dělat spousta věcí. Na YouTube či jiných webech a sociálních sítích naleznete v dnešní době plno inspiračních videí na individuální tréninky. Každý má možnosti různé, ale cíl máme všichni společný, udržovat se v kondici.

Pevně věříme, že Vám budou inspirační materiály FAČR pro vaši činnost v domácím prostředí prospěšné a doplní tréninkové plány od vašich trenérů. Spousta materiálu je k nalezení také na YouTube kanálu – Trénuj doma.

Pohybové schopnosti

• Odrazová síla: video
  • Reakční rychlost a krátký první dotek: video
  • Rozvoj koordinace a síly: video