Dva významní funkcionáři Albrechtic slaví významná životní jubilea

V měsíci prosinec 2020 slaví svá životní jubilea dva významní funkcionáři našeho fotbalového klubu. Jedná se o bývalého předsedu a dlouholetého člena Výkonného Výboru FK Baník Albrechtice pana Silvestra Delonga (70 let) a o sekretáře FK Baník Albrechtice pana Gustava Guńke (60 let). Do dalších let jim ze srdce všichni přejeme hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, osobních, pracovních a rovněž fotbalových úspěchů. Panové děkujeme.

Delong Silvestr – 70 let

13. prosince 2020 se dožil životního jubilea 70 let pan Silvetr Delong, který je nerozlučně spjat s chodem našeho klubu. Už od začátku 60-tých let začal hrát za družstvo žáků, pak pokračoval přes dorost až do družstva mužů. Zároveň se začal angažovat v klubu jako funkcionář. Ze začátku jako člen výboru a od 1989 roku jako předseda fotbalového klubu. Za jeho působení postoupilo družstvo mužů přes krajský přebor až do Moravskoslezské divize. Po výměně na postu předsedy ještě dlouho působil jako místopředseda klubu a poslední dobou pracuje jako člen výboru FK. V novém tisíciletí byl také několik let členem Výkonného výboru OFS Karviná. Pan Delong je nejdéle působícím funkcionářem našeho klubu a jen těžko si dovedeme představit chod klubu bez něho. Do budoucna mu přejeme hodně zdraví a elánu do další práce.