Před vynucenou přestávkou remíza, Staré Město – Baník Albrechtice 1:1

Baník v minulém utkání ve šlágru 9. kola poprvé prohrál v nové sezóně, a to v boji o první místo proti Orlové, když Baníkovci doma prohráli 1:2. Baník tak přišel o sérii sedmi utkání v řádě bez porážky. A tak v sobotu 10. října chtěl Baník začít novou sérii, kdy zajížděl na hřiště silného a nevyzpytatelného mužstva 1. SC Staré Město. Z tohoto utkání Baník si domů odvezl jeden cenný bod za remízu 1:1. Baník poslal do vedení v 76. minutě Antonín Chumchal, domácí však dokázali ještě vyrovnat v 86. minutě po sporné situaci v pokutovém území z rohového kopu. Baník tak před vynucenou přestávkou získal cenný bod!

1.SC Staré Město – FK Baník Albrechtice 1:1 (0:0)

Podrobnosti připravujeme…

Branky: 86. Střalka Kamil – 76. Chumchal Antonín, ŽK: 16. Glembek Přemysl, 58. Němec Petr – 85. Hovůrka Jan, Rozhodčí: Hrňa Petr – Seidler René, Mitura Michal, Počet diváků: 0

1.SC Staré Město: Střalka A. – Němec T., Slota, Hottek, Rakovcij – Avetisyan (60. Birčák), Němec Petr, Glembek, Smilowski (88. Vojkovský), Pavela (68. Roháček) – Střalka K. (90. Němec Patrik). Trenér: Hottek Jakub a Žižka Jan

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Kociolek Jakub (65. Kociolek Jan), Vagner – Kubiena (40. Šlampiak), Pešek, Klus, Žyla M. – Chumchal, Kvapil (87. Cieslawski). Trenér: Kohút Dušan