Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká velmi těžké utkání na hřišti Starého Města. Starší a mladší žáky čeká nejdříve dohrávka v Orlové a poté v o víkendu mistrovské utkání na hřišti Slovanu Havířov. Starší přípravku čeká venkovní utkání na hřišti Dolní Datyně. Mladší přípravku čeká nejdříve mistrovské utkání doma s Havířovským B týmem. Poté o víkendu přípravné utkání s Ostravským Baníkem a v pondělí mistrovské utkání na hřišti Gascontrolu Havířov. Předpřípravku čeká ve středu přípravné utkání na hřišti Dolní Datyně. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 10. října 15:00 (Areál SC Staré Město): 1. SC Staré Město – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Středa 7. října 17:30 (Orlová): FK Slavia Orlová-Lutyně – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 10. října 11:30 (Havířov): TJ Slovan Havířov – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Středa 7. října 16:00 (Orlová): FK Slavia Orlová-Lutyně – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)