Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká těžké utkání na hřišti Hnojníku. Starší a mladší žáky čeká sobotní soutěžní utkání na hřišti Orlovské Slavie. Mladší žáky poté středeční přípravné utkání v Karviné. Starší přípravku čeká nejdříve mistrovské utkání v Těrlicku a poté přípravné utkání v Jablunkově. Mladší přípravku čeká domácí soutěžní utkání v Karviné. Předpřípravku čeká přípravné utkání v Havířově – Dolních Datyních. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 26. září 16:00 (Hnojník): TJ Sokol Hnojník – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 26. září 9:00 (Orlová): FK Slavia Orlová-Lutyně – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 26. září 10:45 (Orlová): FK Slavia Orlová-Lutyně – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)

Středa 30. září 17:00 (Městský stadion Karviná): MFK Karviná – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)