A tým mužů Baníku převezme zkušený Dušan Kohút

A tým mužů Baníku převezme zkušený Dušan Kohút

Do FK Baník Albrechtice se vrací zkušený kouč Dušan Kohút, který naposledy působil na lavičce A mužstva mužů Baníku v sezóně 2016/2017. Na Albrechtickou lavičku se tedy vrací zpět po třech sezónách. Jak trenér Dušan Kohút, tak vedení Baníku byli spokojeni, že došlo k dohodě.

Nový lodivod Albrechtického A mužstva povede svůj tým již na středečním tréninku, nikoliv v zápase, který byl na středu 29. července naplánovaný proti diviznímu béčku FK Fotbal Třinec. Zápas byl, ale po dohodě zrušen.

Trenér Dušan Kohút bude mít k ruce, jako v sezóně 2016/2017 opět vedoucího mužstva Mariána Chmiela, maséra a kustoda Marka Chmiela.

Děkujeme zkušenému Dušanovi Kohútovi, že nabídku trénovat A tým Baníku vzal a zároveň, přejeme jen ty nejlepší sportovní úspěchy s našim A týmem.