Třetí přípravné utkání přineslo remízu, Baník Albrechtice – FK Stará Bělá 2:2

V sobotu 25. července sehrálo A mužstvo Baníku třetí přípravné utkání před novou sezónou, kdy se v rámci letní přípravy představilo poprvé doma, kdy se střetlo s týmem FK Stará Bělá, hrající 1. A třídu skupiny A. Toto přípravné utkání přineslo velmi kvalitní utkání a hodně šanci na obou stranách. Baník s kvalitním soupeřem, který bude určitě patřit ke špičce své soutěže remizoval nerozhodným výsledkem 2:2, když poločasový stav byl nerozhodný 0:0. Za Baník se prosadil Antonín Chumchal a Honza Hovůrka.

FK Baník Albrechtice – FK Stará Bělá 2:2 (0:0)

Třetí přípravné utkání před novým soutěžním ročníkem sehráli Baníkovci poprvé na domácí půdě, a to proti soupeři – FK Stará Bělá. První poločas přinesl kvalitní podívanou a několik šanci na obou stranách, kdy více možnosti měli hosté. První poločas však žádnou branku nepřinesl a do kabin se šlo za nerozhodného bezbrankového stavu. Druhý poločas opět přinesl kvalitní fotbal a opět několik brankových příležitostí na obou stranách. Konečně přišly i vstřelené branky. První branku v utkání po chybné rozehrávce na polovině hřiště využili trefou do prázdné branky hosté a vedli – 0:1. Baník dokázal vyrovnat, po faulu brankáře v pokutovém území a proměněné penaltě Antonína Chumchala – 1:1. Po vyrovnávací trefé strhl vedení na svou stranu Baník, když se trefil přesně z rohového kopu hlavičkou Jan Hovůrka – 2:1. Hosté dokázali na tuto trefu odpovědět v samotném závěru utkání, také přesnou hlavičkou, ale po centru ze strany – 2:2. Baník tak ve třetím přípravném utkání remizoval na domácí půdě s týmem FK Stará Bělá výsledkem 2:2.

Branky Baníku: Chumchal Antonín z pok. kopu, Hovůrka Jan