Finstal Lučina = první letní test Albrechtického Baníku

Albrechtičtí fotbalisté od pondělí 29. června trénují a chystají se na další soutěžní ročník v 1. A třídě skupiny B. Po pár tréninkových jednotkách je na programu sobotní duel proti soupeři, který hraje stejnou soutěž – 1. A třídu skupiny B – Finstal Lučina. Začátek první přípravného utkání je v 17 hodin na hřišti Lučiny.

V pondělí 29. června začali svěřenci Radka Nešpora letní přípravu před další sezonou a v sobotu 11. července se utkají na trávníku v Lučině s účastníkem 1. A třídy skupiny B, celkem Finstal Lučina. Přijeďte se tedy podívat na určitě zajímavé přípravné utkání.

Jak již bylo psáno výše, pro fotbalisty Baníku půjde o první přípravný zápas po zahájení letní přípravy. V sobotu 11. července se tedy Baník na půdě Lučiny střetne s domácím týmem Finstal Lučina.

Zápas začíná v sobotu 11. července v 17 hodin na hřišti v Lučině. Přijeďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání Finstal Lučina – FK Baník Albrechtice a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.