Úterní vítězství Baníku nad Horním Žukovem

Dnes v úterý 16. června sehrálo A mužstvo mužů Baníku na domácí půdě přípravné utkání proti týmu Slovan Horní Žukov (Okresní přebor OFS Karviná). V tomto přípravném utkání, které bylo pro Baníkovce poslední v tomto nezvyklém ročníku, který byl předčasně ukončen vyhráli hokejovým výsledkem 7:4, když poločasový stav byl 4:3 pro Baník.

FK Baník Albrechtice – Slovan Horní Žukov 7:4 (4:3)

Branky Baníku: Chumchal Antonín 2, Kubiena Petr 2, Kvapil Michal, Szmek Erik, Kociolek Jakub

Dnes sehrálo A mužstvo mužů Baníku na domácí půdě přípravné utkání proti týmu Slovan Horní Žukov (Okresní přebor OFS Karviná). V tomto přípravném utkání, které bylo pro Baníkovce poslední v tomto nezvyklém ročníku, který byl předčasně ukončen vyhráli hokejovým výsledkem 7:4, když poločasový stav byl 4:3 pro Baník. Baník v tomto přípravném utkání oproti utkání s Bystřicí podal hodně špatný výkon, ale i tak to stačilo na vítězství, a to tým trenéra Radka Nešpora zahodil během utkání ještě několik vyložených šancí a dokonce neproměnil dva pokutové kopy. Musíme, ale i pochválit soupeře z Horního Žukova, který podal velmi sympatický výkon a vstřelil pěkné góly.