První zápas po třech měsících? Výhra nad Bystřicí

Baník dnes skoro po více než třech měsících, což způsobil koronavirus konečně sehrál utkání, jelikož po předčasně ukončené sezóně a celé jarní části v březnu se mohli Baníkovci zapojít jen do tréninkového procesu až od 13. května. Dnes v úterý 9. června se tak na domácím hřišti střetli Baníkovci po dlouhé době v utkání, a to s týmem TJ Bystřice (Krajský přebor). A tohoto soupeře hrající soutěž o třídu výše svěřenci Radka Nešpora porazili výsledkem 3:0, když poločasový stav byl 1:0. Za Baník se postupně prosadila trojice – Michal Kvapil, Petr Kubiena a Tomáš Izaiáš.

FK Baník Albrechtice – TJ Bystřice 3:0 (1:0)

Branky: Kvapil Michal, Kubiena Petr, Izaiáš Tomáš

Dnešní přípravné utkání na domácím hřišti proti týmu TJ Bystřice (Krajský přebor) naše A mužstvo zvládlo a zvítězilo výsledkem 3:0, když poločasový stav byl 1:0. V prvním poločase bylo k vidění více šanci na straně domácích a jednu proměnil po pěkné kombinační akci přesnou hlavičkou Michal Kvapil. Ve druhém poločase měl více ze hry hostující tým, ale oba týmy několik možnosti na vstřelení branky. Prosadil se však jen Baník, a to nejdříve Petr Kubiena poslal domácí do dvoubrankového vedení opět po přesné kombinaci střelou kolem brankáře. Na konečných 3:0 po přesné přihrávce za obranu ještě přesnější střelou do horní části branky ke vzdálenější tyčce upravil Tomáš Izaiáš. Baník tak porazil Bystřici výsledkem 3:0.