Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Zemřel Andrzej Wygrys

FK Baník Albrechtice

Zemřel Andrzej Wygrys

Andrzej Wygrys † 26.3.2020

Vážení sportovní přátelé,

26.3.2020 nás bohužel zasáhla smutná zpráva o úmrtí našeho dlouholetého funkcionáře p. Andrzeja Wygryse.

Pan Wygrys byl jedním z nejdéle působících členů našeho klubu. Od 70. let XX. století působil nejdříve jako předseda fotbalového klubu a pak až do jejího zániku jako předseda Tělovýchovné jednoty. Po odstoupení z výboru TJ zůstal klubu věrný a řada příznivců si ho pamatuje jako zapáleného fanouška při mistrovských zápasech. Když už mu zdravotní stav nedovolil navštěvovat mistrovské zápasy, stále se ještě aktivně zajímal o dění v klubu. Již delší dobu se však jeho stav zhoršil natolik, že už musel být opakovaně hospitalizován. Zemřel 26.3.2020 ve věku 75 let.

Věříme, že navždy zůstane jak v srdcích všech fanoušků našeho klubu, tak i jeho přátel z řad fotbalových funkcionářů.

Pohřeb se bude konat ve středu 1. dubna 2020 v úzkém rodinném kruhu ze smuteční síně v Albrechticích.

Čest jeho památce!