V neděli proti rezervě FK Fotbal Třinec

Další přípravný duel v zimní přípravě absolvuje výběr kouče Radka Nešpora. Na umělé trávě v Třinci – Tyršová v neděli 1. března se Baník střetne proti velmi těžkému protivníkovi z divize – FK Fotbal Třinec „B“. Pátý přípravný zápas má výkop v 11 hodin.

Další zkouška v zimní přípravě před úvodním jarním utkáním nového soutěžního ročníku proti Dolní Lutyni čeká na Baníkovce. Baníkovci v dosavadním posledním odehraném přípravném utkání v sobotu na umělé trávě v Horní Suché vyhráli výsledkem 8:1 proti Záblatí a v neděli je čeká pátý přípravný duel s rezervním týmem FK Fotbal Třinec.

Baníkovci v rámci zimní přípravy sehráli prozatím čtyři utkání. Na úvod prohráli s Lokomotivou Petrovice (2:4) a poté však třikrát v řadě vyhráli, a to nejdříve s týmem Věřňovic (5:3), s Horní Suchou (8:0) a se Slovanem Záblatí (8:1). Tentokrát čeká Baníkovce nejtěžší možný soupeř v přípravě, a to z divize rezervní tým – FK Fotbal Třinec. Poslední vzájemný duel se odehrál v letní přípravě 7. srpna 2019 v Albrechticích, kdy rezerva Třinec zvítězila jasně 5:0.

Rezervní tým Třince v přípravě odehrál již šest utkání. Na úvod přípravy nestačila rezerva Třince na rezervu Zlína a prohrála 3:0. Ve druhém utkání rezervní tým Třinec prohrál výsledkem 0:4 s Hlučínem. Třetí přípravné utkání byla pro Třinec již vítězné, a to proti Dolnímu Benešovu výsledkem 4:3. Následně porazil rezervu Třinec rezervní tým slovenského Ružomberoku 7:0. Poté si přijel B – tým Třince pro vítězství 2:0 na hřiště slovenského Kysuckého Nového Mesta a v posledním přípravném utkání béčko Třince porazilo výsledkem 7:0 tým slovenské Čadce.

Páté přípravné utkání FK Fotbal Třinec „B“ – FK Baník Albrechtice startuje v neděli 1. března od 11:00 hodin na umělé trávě Tyršová v Třinci. Přijeďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na jarní část!