Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít i v zimním období z čeho vybírat. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 1. března 11:00 (UT Třinec – Tyršová): FK Fotbal Třinec „B“ – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 29. února 10:30 (UT Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Internacionál Petrovice

Středa 26. února 17:00 (UT Karviná – Dělnická): MFK Karviná „B“ – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)

Sobota 29. února 9:00 (UT Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Nový Jičín