Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Baníkovci zahájili přípravu na jarní část sezóny

FK Baník Albrechtice

Baníkovci zahájili přípravu na jarní část sezóny

Svěřencům Radka Nešpora skončila dovolená a všichni Baníkovci se v sobotu 11. ledna v dopoledních hodinách zapojili do zimní přípravy. V ní na albrechtické hráče čeká kromě pořádné porce tréninků také samozřejmě několik přípravných duelů.

Trenér Radek Nešpor přivítal v sobotu v kabině celkem 18 fotbalistů. První trénink se nesl v pohodovém duchu, avšak byl ve správném a ostrém tempu.

Na začátek čekal Albrechtické fotbalisty vcelku, jak již bylo zmíněno pohodový trénink, a to na začátek protažení, bačko a poté se hrál fotbal, ale další trénink již takový nebude. V pondělí se začíná trénovat, jak to bývá v zimní přípravě zvykem již naostro.

První přípravný duel sehraje Baník v sobotu 1. února na umělé trávě v Horní Suché proti týmů hrající Krajský přebor – TJ Lokomotiva Petrovice. Výkop utkání je naplánován na 10 hodin.