Starší přípravka v nabitém programu

Albrechtická U11 + U10 si ve středu 8. ledna střihla přípravný zápas s MFK Karviná U11. Naše přípravka postavila dva týmy a předvedli, že udělali všichni velký posun. Zápas si všichni náležitě užili.

Ve středu odehráli taktéž přípravný zápas v hale a to s MFK Havířov B. I v tomto zápase jsme měli dva týmy a i zde se nikdo především z ,,fotbalových nováčků“, neztratil. V sobotu čeká naše hráče starší starších přípravky opět stejný soupeř v Havířově a potom už se naplno rozjíždí nabitá sezóna, kdy postupně absolvuje starší přípravka turnaj Panini v Karviné, dvě série domácího turnaje Generali Cup, turnaj v Bruntálu, přípravné utkání s FC Baník Ostrava, triangl v Olomouci, triangl v Brně, mistrovskou okresní soutěž a vše bude pomalu směřovat k premiérové účasti na prestižním Landek Cup v Ostravě – Petřkovicích. Je na co se těšit a budeme rádi, když naše mladé fotbalisty podpoříte svou návštěvou.

Foto ze středy z MFK Karviná