Start zimní přípravy se blíží

Zimní dril je součástí každé sezony, té letošní nevyjímaje. Už jen pár dní a kolotoč tréninků a zápasů začne nanovo. Albrechtickým fotbalistům A mužstva mužů v sobotu 11. ledna skončí volno a společně se potkají na startu zimní přípravy. V sobotu ráno se celý tým sejde a začne s přípravou na jarní část.

Áčko Baníku tedy v sobotu dopoledne zahajuje přípravu na jarní část. Více jak po měsíci bude v albrechtické kabině opět rušno. V sobotu 11. ledna, jak již bylo několikrát zmíněno se svěřenci trenéra Radka Nešpora sejdou a společně v 10 hodin zahájí na umělé trávě v Albrechticích zimní přípravu, během které absolvuje i řadu přípravných utkání.

Program má Baník nabitý. Během ledna čekají Baníkovce tvrdé, ale potřebné tréninkové jednotky, a to většinou v domácí prostředí. Od února již Baníkovce čeká následně série přípravných utkání. První přípravné utkání odehraje Baník v sobotu 1. února na umělé trávě v Horní Suché s týmem TJ Lokomotiva Petrovice. Závěr přípravy obstará generálka s týmem FC Ostrava – Jih, také na umělé trávě v Horní Suché. První jarní kolo je na programu 22. března, ve kterém se svěřenci trenéra Radka Nešpora utkají na domácí půdě s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně.

Přehled zápasů zimní přípravy 2020:

Sobota 11.1. Začátek zimní přípravy

Sobota 1.2. TJ Lokomotiva Petrovice (krajský přebor) – Baník Albrechtice (10:00, UT Horní Suchá)

Sobota 8.2. TJ Sokol Věřňovice (1.B třída sk. C) – Baník Albrechtice (10:00, UT Horní Suchá)

Sobota 15.2. TJ Depos Horní Suchá (1.B třída sk. C) – Baník Albrechtice (10:00, UT Horní Suchá)

Sobota 22.2. FK Slovan Záblatí (1.B třída sk. C) – Baník Albrechtice (10:00, UT Horní Suchá)

Neděle 1.3. FK Fotbal Třinec „B“ (Divize sk. F) – Baník Albrechtice (11:00, UT Třinec – Tyršová)

Sobota 7.3. FC Ostrava-Jih (1.B třída sk. B)  – Baník Albrechtice (12:00, UT Horní Suchá)

Pozn.: Soupeř, místo a čas se může případně změnit. O všech změnách budeme informovat na webu i facebookovém profilu.